Brawl Stars çalınan hesabı kurtarma

Asunex

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 3 3.5 yıl önce hesabım çalınmıştı ve ben oynamam diye pek üzerinde durmadım. Şimdi oyuna tekrar başladım ve Supercell desteğe yazdım, tüm bilgiler doğru olmasına rağmen hesabını bulamadık ve gerçek birine bağlayacağız dediler ama 2 gündür birine bağlamadılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yaklaşık 3 3.5 yıl önce hesabım çalınmıştı ve ben oynamam diye pek üzerinde durmadım. Şimdi oyuna tekrar başladım ve Supercell desteğe yazdım, tüm bilgiler doğru olmasına rağmen hesabını bulamadık ve gerçek birine bağlayacağız dediler ama 2 gündür birine bağlamadılar.
"3 yıldır hesabın peşine düşmedin de şimdi mi aklına geldi" diye sorarlar adama.

3.5 Yıl önceki hesapsa işiniz zor. Bekleyin biraz bağlarlar illaki birine.

"3 yıldır hesabın peşine düşmedin de şimdi mi aklına geldi" diye sorarlar adama.

Çok oynamıyordum zaten önemsemedim ama şimdi tekrar başladım ondan dolayı almak istiyorum geri

3.5 Yıl önceki hesapsa işiniz zor. Bekleyin biraz bağlarlar illaki birine.
oyundaki destek bölümü dışında nasıl daha hızlı dönüş alırım?

Yeni konular

Geri
Yukarı