Brawl Stars hesabı nasıl kurtarılır?

baran196

Femtopat
Daha fazla  
Aslında nasıl alacağımı biliyorum. Birkaç hesabımı da bu şekilde almıştım fakat bu sefer de ana hesabı kaybettim epostasını hatırlamıyorum bende desteğe yazdım haliyle bir bot geldi bilgileri sordu yazdım fakat hesabınızı kurtaramadık dedi. Nasıl kurtaracağım bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç hesabımı da bu şekilde almıştım fakat bu sefer de ana hesabı kaybettim epostasını hatırlamıyorum bende desteğe yazdım haliyle bir bot geldi bilgileri sordu yazdım fakat hesabınızı kurtaramadık
Bunu dedikten sonra '' Bu size yardımcı oldu mu'' yazmıyor mu? Hayır seçeneğine basınca canlı desteğe bağlanır belki.

Hesap satıp geri çekiyosun yani?

Hocam eğer hesap satıp geri alıyorsan Supercell yetkilileri gördüyse tabii normal durum benim hesabı da kitlenmişlerdi 2020 Ekim'de ben 2022 Mayıs'ta açtır mistim oyunu saldigim için kitlendikten sonra yeni hesap açmıştım. Onu oynuyordum bsyi tümden saldım ondan 1.5 sene sonra açtırmistim hesabın kilidini.

Son düzenleyen: Moderatör:
hojam eğer hesap satıp
hojam hesap satmadım

Hocam eğer hesap satıp geri alıyorsan Supercell yetkilileri gördüyse tabii normal durum benim hesabı da kitlenmişlerdi 2020 Ekim'de ben 2022 Mayıs'ta açtır mistim oyunu saldigim için kitlendikten sonra yeni hesap açmıştım. Onu oynuyordum bsyi tümden saldım ondan 1.5 sene sonra açtırmistim hesabın kilidini.
vede hesap kitli değil epostasını unuttum

hojam hesap satmadım
hojam benim hesabı veletler bildirmişti 2020 ekimde kitlenmisti ben ta 2022 mayısda açtırmistim bsyi tümden salmistim o yüzden şuan bs bile oynamıyorum eğer yardım istiyosan edebilirim salmama rağmen bildiğim bazı şeyler var

hojam hesap satmadım

vede hesap kitli değil epostasını unuttum
he

hojam benim hesabı veletler bildirmişti 2020 ekimde kitlenmisti ben ta 2022 mayısda açtırmistim bsyi tümden salmistim o yüzden şuan bs bile oynamıyorum eğer yardım istiyosan edebilirim salmama rağmen bildiğim bazı şeyler var
tabiiki neden olmasın benimde isteğim bu zaten hojam yardım lazım

Geri
Yukarı