Brawl Stars efsanevi çıkarma taktiği bilen var mı?

ntrs87

Hectopat
Brawl Stars oynuyorum yaklaşık 3 aydır hiçbir şey çıkmıyor toplam 5 Mega açtım oranım çok yüksek olmasına rağmen nani vermedi. Taktik bilen var mı özellikle spike hayalim çok istiyorum spikeı. 32 karakter var bu arada 2 efso, 5 gizemli, 5 destansı, süper ender ve enderler Full, kupa yolu Full (18700 kupayım)11 bin kupada 34 karakteri olan var para yatırmadan. Bende yatırmadım ama çıkması lazım bezdirdi oyun. Taktik yok deniliyor ancak taktikle çıkartan çok kişi var oyuna çok aktiflik veriyor birisi atıyorum 37 karakterin 37side var neyse. Efsanevi çıkartma taktiği bilen var mı? Sorum bu. Bu arada dalga geçmeyin ne olur bilenler söylesin bilmeyenler niye böyle konu açtın diye kızmasın. İyi forumlar.

Taktik yok kardeşim her şey emek.
Sen hala o şeylere inanıyon mu taktik falan ben Clash Royale oynuyordum ilk çıktığında o zamanlar 10 yaşındaydım yine inanmıyordum yani öyle taktik falan inanma kısacası çünkü öyle bir şey yok.

Brawl Star, Clash Royale veya başka oyun olsun, bu tip taktiklerin hiçbiri çıkarma şansınızı arttırmayacaktır. Eğer illaki bir taktik varsa büyük ihtimalle oyunda aktif olmayla veya para yatırmayla değişiyordur. :D
Taktik yok deniliyor ancak taktikle çıkartan çok kişi var oyuna çok aktiflik veriyor birisi atıyorum 37 karakterin 37'si de var neyse.
Yani hocam bu çok kapsamlı bir araştırmaya girer. O tüm karakterlere sahip olanlar ne zamandır oynuyor, aktifliği ne, para yatırıyor mu, sponsorları var mı vs vs...

Bende sadece crow yok, 8 aydır oyuna hiç para yatırmadım. Sadece elmaslarımı biriktirip Brawl Pass aldım. Yeni gelen savaşçılar hemen çıkıyor ama hayalim olan crow çıkmıyor.

Taktik yok ama kutu biriktirip acmani tavsiye ederim çünkü cikma oranı daha fazla oluyor mesela bir kutudan karakter cikarmak mi daha şanslı yoksa 10 tane kutudan mi çıkarmak daha şanslı sence.

Geri
Yukarı