Brawl Stars efsanevi çıkarma taktiği bilen var mı?

BERDAN EFE

Centipat
Katılım
15 Aralık 2020
Mesajlar
1.395
Çözümler
6
Yer
Bir Volvo hayranı.
Böyle bir şey yok.
Orada boşu boşuna oranlar yazmıyor.
Bu konunun içerik üreticisi kodu ile de bir alakası yok.
İnsanları kandırarak para kazanmaya çalışıyorlar.
Efsanevi çıkması için efsanevi oranını yükseltmeye çalışın elbet bir gün çıkar.
 

Yusuf GERDAN

Picopat
Katılım
24 Şubat 2021
Mesajlar
914
Çözümler
2
Leon ile deneme mağarasına gir. Girişteki 4 robotu öldür. Ateş eden robota bir vurduktan sonra ateş eden robotun tam önünde deneme mağarasından çık. Elmas kapmacada 1. ol. Mega kutu aç. Bana amber ve collette çıktı.
 

Mertpro82

Yoctopat
Katılım
16 Haziran 2021
Mesajlar
1
İlk önce 7 kutu biriktir sonra belleyi dene sonra bellenin emojisini at sonra sağ üst köşeden başlayıp saat yönünde 4 robotu öldür emojisini tekrar at sonra avatar kısmından istediğin karaktere 20 kere bas sonra ismini mavi yap avatarını ilk avatarın yanında sarı avatar var o yap dili deutch (Almanca) yap sonra kutuları sırayla aç %100 efsanevi çıkacak!
 

Harun Yiğit

Decipat
Cezalı
Katılım
9 Mayıs 2020
Mesajlar
1.467
Makaleler
1
Çözümler
8
Yer
Turkey/Malatya
Ben 6 ay boyunca girmedim ve sandy çıkardım. Tekrar 6 ay girmedim nani çıkardım. Oyuna girmeyince bir süre sonra girince Supercell sizin bilerek karakter çıkartma şansınızı yükseltiyor ki oyuna geri dönesiniz. Supercell'in böyle bir taktiği var. Ben de bu taktiği kullanıp bir süre oyuna girmeyip sonra girip karakter çıkartıyordum.
 

İskelet Adam

Picopat
Katılım
22 Eylül 2020
Mesajlar
104
Çözümler
1
Brawl Stars oynuyorum yaklaşık 3 aydır hiçbir şey çıkmıyor toplam 5 mega açtım oranım çok yüksek olmasına rağmen nani vermedi. Taktik bilen var mı özellikle spike hayalim çok istiyorum spikeı. 32 karakter var bu arada 2 efso, 5 gizemli, 5 destansı, süper ender ve enderler Full, kupa yolu Full (18700 kupayım)11 bin kupada 34 karakteri olan var para yatırmadan. Bende yatırmadım ama çıkması lazım bezdirdi oyun. Taktik yok deniliyor ancak taktikle çıkartan çok kişi var oyuna çok aktiflik veriyor birisi atıyorum 37 karakterin 37side var neyse. Efsanevi çıkartma taktiği bilen var mı? Sorum bu. Bu arada dalga geçmeyin ne olur bilenler söylesin bilmeyenler niye böyle konu açtın diye kızmasın. İyi forumlar.

Taktik maktik yok şans var.
 

Yeni konular

Yukarı