Brawl Stars hakkında düşünceleriniz neler?

Çıktığı zaman Supercell oyunlarına hastaydım. O anki heyecanla hemen indirmiştim. 4000 kupaya kadar kasmıştım daha sonra karakter çıkmayınca bırakmıştım. Şu an yeniden başladım, karakter sayım da arttı. Kitlesi hariç güzel bir arcade oyun olarak görüyorum.

Profesyonel bir oyunla alakası yok bunun. 6000 kupa oyunda yüksek bir kupa değil ve bu yüzden karşınıza iyi oyuncular gelmiyor ki tutturuyorsunuz hedefi. Yüksek kupalarda örneğin Piper'ı 19 rütbe yaptınız bodozlama kazanamazsınız.

Bu bir mobil oyun, daha fazlası olmaz. CS:GO kadar zor olmasını beklemek zaten saçma.
Az önce CS ile sen karşılaştırdin ama neyse fanboy olduğun belli.

Az önce CS ile sen karşılaştırdin ama neyse fanboy olduğun belli.
Demek istediğim şey aimin önemli olması için CS:GO gibi bir oyun olmasına gerek yok.

Ben sadece insanların oyunu fazla kucumsedigini düşünüyorum. Burada olumsuz yorum yapan kişilerin oyunu oynamamış olup oradan buradan duyduklariyla yazdığını düşünüyorum. Elbette herkesin fikrine saygım var.

Velet oyunu demek kitlesinin çocukların oluşturduğu anlama geliyor. Baktığımızda evet çocuklar oynuyor. İlk sorunun cevabı evet.
Klasik bir Supercell oyunu demek benim için mobil olan ve pay to win olan oyun demek gibi bir şey oluyor. Brawl Stars ikisini de karşılıyor. İkinci sorunun da cevabı evet. Yani sonuç her ikisi.

Demek istediğim şey aimin önemli olması için CS:GO gibi bir oyun olmasına gerek yok.

Ben sadece insanların oyunu fazla kucumsedigini düşünüyorum. Burada olumsuz yorum yapan kişilerin oyunu oynamamış olup oradan buradan duyduklariyla yazdığını düşünüyorum. Elbette herkesin fikrine saygım var.
Küçümsemiyorum siz oyunun fanboy tayfasindansiniz sanırım yaş 11 altındadır.

Oynadım ve oyunda aim diye bir şey yok.
Ayrıca 12 yaş altına hitap ediyor.
Brawl Stars velet oyunu olsa YouTuber'ler de velet o zaman.
Hayır, onlar veletlerden abone kasmaya çalışıyorlar.

Geri
Yukarı