Brawl Stars hakkında düşünceleriniz neler?

Kanka, normalde oyun mükemmel ama oyunun kitlesi aşırı küçük. Yani düşünsene, 16-17 yaşındakiler oynuyorlar. Bayağı bir güzel olurdu. Bir de bir takas sistemi olsa, en azından biraz daha olgun konuşulurdu. Böyle oyuna girersin, 5 dk sonra sülalene söverler, oynayasın kaçar. Sana taktik, chati kapat ya da tek oyna.

19 yaşındayım ve oynuyorum. Grafik ve içerik olarak çocuklara daha çok hitap ediyor gibi ve haliyle içerisi çocuk dolu. Fakat bana göre tatlı ve güzel bir oyun. Karakter çıkması için sizi daha çok oynamaya itekliyor ve bağımlı oluyorsunuz :D karakterleri daha yüksek seviyelere taşımak için güç puanı toplamayi saymıyorum bile. Her karakterin kendine ait gücü ve savaşma tekniği olması güzel. Tek kötü yanı sanırım çocuklara kaptırılmış olması.

Sizce Brawl Stars bir velet oyunu mudur? Yoksa klasik bir Supercell oyunu mudur? 😃

Kitlesinin yaşı çok küçük olduğu doğru ama çok eğlenebileceğin ve sürükleyici bir oyundur 4 yıldır oynarım bazen sinir de edebiliyor arkadaşlarınızla da eğlenceli vakit geçirmek isterseniz oyunu öneririm üstelik ekibi de çok yenilikçi her güncellemelerle oyun daha da gelişiyor.

Sizce Brawl Stars bir velet oyunu mudur? Yoksa klasik bir Supercell oyunu mudur? 😃

Brawl Stars velet oyunu değildir. Sadece çok gündemdeki bir oyun olduğu için küçük çocuklar oynuyor. Brawl Stars LoL oyununa benzer. Maçları çok uzun sürmeyen zorlu bir strateji oyunudur. Anlaması kolaydır ve kapladığı alan azdır. Oyunun yapımcısı Supercell şirketi hiçbir oyununda reklam yayınlamamaktadır ve bu da oyuncuları ekranda tutmayı başarır. Brawl Stars'ı 1 hafta oynayıp bırakanlar genelde P2W oyunu derler ama öyle değildir. Para vererek savaşçının seviyesini hızlıca yükseltebilirsin fakat oyunda sana senin gibi senin seviyende rakipler çıkarır. Bu da oyunun adil başlamasını sağlar :)

Brawl Stars velet oyunu değildir. Sadece çok gündemdeki bir oyun olduğu için küçük çocuklar oynuyor. Brawl Stars LoL oyununa benzer. Maçları çok uzun sürmeyen zorlu bir strateji oyunudur. Anlaması kolaydır ve kapladığı alan azdır. Oyunun yapımcısı Supercell şirketi hiçbir oyununda reklam yayınlamamaktadır ve bu da oyuncuları ekranda tutmayı başarır. Brawl Stars'ı 1 hafta oynayıp bırakanlar genelde P2W oyunu derler ama öyle değildir. Para vererek savaşçının seviyesini hızlıca yükseltebilirsin fakat oyunda sana senin gibi senin seviyende rakipler çıkarır. Bu da oyunun adil başlamasını sağlar :)
Para vermeden 1 yılda yükseltemiyorsun. Gerçek 1 yıl.

Bence bir velet oyunu değil oyunu buyuklerde oynar kuçuklerde her oyundada bsdaki gibi çocuk kitlesi çok PUBG ve Gacha Life da dahil buna rağmen BS'ye donup velet oyunu dıyorlar halbuki oyunda çocuk kitlesinin çok olduğu için bunu dıyorlar ama PUBG ve Gacha Life'ta da çocuk kitlesi çok benim dusuncem bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı