Brawl Stars hakkında düşünceleriniz neler?

Bence bir velet oyunu değil oyunu buyuklerde oynar kuçuklerde her oyundada bsdaki gibi çocuk kitlesi çok PUBG ve Gacha Life da dahil buna rağmen BS'ye donup velet oyunu dıyorlar halbuki oyunda çocuk kitlesinin çok olduğu için bunu dıyorlar ama PUBG ve Gacha Life'ta da çocuk kitlesi çok benim dusuncem bu.
PUBG'da en azından Barış Bra dışında düşük IQ YouTuber tanımadım.
Ancak Gacha life için aynı şeyi söyleyemem.

Bence Bir Velet Oyunu Değil Oyunu Buyuklerde Oynar Kuçuklerde Her Oyundada Bsdaki Gibi Çocuk Kitlesi Çok Pubg Ve Gacha Lifede Dahil Buna Rağmen Bs ya Donup Velet Oyunu Diyolar Halbuki Oyunda Çocuk Kitlesinin Çok Olduğu Için Bunu Diyolar Ama Pubg Ve Gacha Lifedede Çocuk Kitlesi Çok Benim Dusuncem Bu Ve Bu Oyun Için Yapimcilar 3 Yil Harcadi Çop Diyenler Siz Bir Oyun Yapin Gorelim

Bence Bir Velet Oyunu Değil Oyunu Buyuklerde Oynar Kuçuklerde Her Oyundada Bsdaki Gibi Çocuk Kitlesi Çok Pubg Ve Gacha Lifede Dahil Buna Rağmen Bs ya Donup Velet Oyunu Diyolar Halbuki Oyunda Çocuk Kitlesinin Çok Olduğu Için Bunu Diyolar Ama Pubg Ve Gacha Lifedede Çocuk Kitlesi Çok Benim Dusuncem Bu Ve Bu Oyun Için Yapimcilar 3 Yil Harcadi Çop Diyenler Siz Bir Oyun Yapin Gorelim
Brawl Stars'ın genel kitlesine bak.

Oyun aslında klasik bir Supercell oyunu ama bildiğiniz gibi bir oyun ücretsizse ya veletler ya da hileciler basıyor.

Geri
Yukarı