Brawl Stars hakkında düşünceleriniz neler?

Alakası yok bence strateji oyunun yaşı olmaz ama grafikler ve karakter tasarımı bir değişik ondan öyle diyor.
Strateji oyunu olsaydı otomatik ateş etme gibi bir saçmalık olmazdı bu onu stratejiden baya bir çıkarıyor. Para verip, karakteri 10 Level yapıp, yıldız güçlerini açıp önüne gelene oto ateş etmek strateji olmuyor.

Betada oynuyodum güzeldi Efe diye biriyle tanıştım güzel oynadık.O efsane oynadı, tr
1.si oldu(eski oyuncular onun kim oldugunu anladı) ondan sonra 2 yıl oynamadım şimdi giriyorum, çok kötü olmuş oyun. P2w olmuş, çok kolay, çocuklar bulaşmış, internet problemi var oyun çok kötü oynamayın.

Çocuk oyunu karakterleri felan çok çocukça.Kitlesi zaten berbat.Bide her oyunda olan pass sistemini getirmişler.Pass sistemsiz oyun bulunmuyor nerdeyse ve işin komik tarafı coc clash royale ve bs de pass sistemi var.Para oyunu.Ve lolden daha kötü bir eşleştirme sistsemi var.

Direkt çöp hatta linç yemek için dünyada ki en kötü oyunlardan birisi diyebilirim sunucu desen yok animasyon desen yok p2W çöp at LAN çöp!

Geri
Yukarı