Brawl Stars'ta hesap kilitlendi

iloxxy

Femtopat
Daha fazla  
Brawl Stars'taki hesabım 8 Nisan 2020'den beri güvenlik nedenlerinden dolayı kilitli. Hesabımı o tarihlerde çok fazla hesaptan (yaklaşık 5) giriş yaptığım için ve aynı zamanda bazen arkadaşlarımla birbirimizin hesabını değişir, öyle oynardık. Yani hesaba erişimi olan cihaz sayısı her türlü 10'a yakın olduğundan "haksız yere oldu" edebiyatı yapmayacağım, hesabın kilitlenmesi tamamı ile benim hatam. Konuyu anlatmak gerekirse:

Olay Nisan 2020'de başladı. Hesabım o tarihlerde kilitlendiğinde ilk iş Supercell Destek ile iletişime geçmek olmuştu. Ancak beni pek fazla umursamadılar ve ilgilenmediler. Ben de 2-3 kez denedikten sonra hesabın kilidini açtıramayınca ümitsizliğe kapıldım ve oyunu bıraktım.

Günümüze geldiğimizde ise oyuna tekrar başladım ve bu sorunu çözüp hesabı açmak için tekrardan girişimlere başladım ancak yine hiçbir olumlu sonuca varamadım. Oyun içindeki "Yardım ve destek" bölümünden Supercell ile 30'a yakın sefer iletişime geçip tüm bilgileri eksiksiz biçimde yazsam da asıl sorun muhtemelen kulüp kısmında. Oyundaki destek botu hesabın bulunduğu kulübü de istiyor ancak kulüpte olmayınca iş burada sıkıntıya giriyor. Üye değilim, katılmadım, kulüpte değilim vs. her şeyi yazsam da oyun botu ekteki cevabı veriyor.

Supercell'e e-mail aracılığı ile yazınca da maalesef ki oyun içinden iletişime geçmemi söylüyorlar ve oyun içindeki durum da göreceğiniz üzere böyle.

Kısacası,
Oyun içindeki yardım ve destek bölümünden olumlu sonuç alamıyorum.
Supercell'e mail yoluyla ulaştığımda oyun içinden iletişime geçmem söyleniyor.

Sizce ne yapmalıyım, neyi yanlış yapıyorum ve hesabı buradan kurtarmak halen mümkün mü?

Supercellcevap.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu 3 yıldır bende yaşıyorum acaba sorunu çözebildin mi?
Yok hocam maalesef çözemedim ve çözmeyi de düşünmüyorum. Supercell destek ekibi maalesef aşırı derecede ilgisiz, bu yetkisizliklerinden kaynaklanıyor olmalı. Oyun içi destek ise bot olduğu için ne yapsak da anlayamıyor ve sağlıklı iletişim kurmak mümkün olmuyor.

Yok hocam maalesef çözemedim ve çözmeyi de düşünmüyorum. Supercell destek ekibi maalesef aşırı derecede ilgisiz, bu yetkisizliklerinden kaynaklanıyor olmalı. Oyun içi destek ise bot olduğu için ne yapsak da anlayamıyor ve sağlıklı iletişim kurmak mümkün olmuyor.
aynı sorun bendede var mail gönderdim fakat yasal sorunlara bakmaktaymıslar

Hesabi actiginiz cihaz ile destege yazinca sorununuz cozulebilir, ben ayni sekilde cozdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı