Brawl Stars hesabım ne kadar eder

Selam, benim Brawl Stars hesabım var. Dört tane efsanevi 2 tane kromatik mevcut. Ama sıkıldım satacağım. Sizce fiyatı ne kadar eder? (bir bilgim yok fiyatlar konusunda.)

Hesap içeriği:
14000 kupa,
Leon,
Crow,
Spike,
Sandy,

Surge,
Gale,

Mortis,
Tara,
Gene,
Max,
Mr. P,

Tüm kupa yolu karakterler ve gerisi iki üç tanesinde kostüm, çoğu 500 kupa üstü.

Bence 200-300 ama bir oyun hesabına para vereceğimi düşünmüyorum.

Selam, benim Brawl Stars hesabım var. Dört tane efsanevi 2 tane kromatik mevcut. Ama sıkıldım satacağım. Sizce fiyatı ne kadar eder? (bir bilgim yok fiyatlar konusunda.)

Hesap içeriği:
14000 kupa,
Leon,
Crow,
Spike,
Sandy,

Surge,
Gale,

Mortis,
Tara,
Gene,
Max,
Mr. P,

Tüm kupa yolu karakterler ve gerisi iki üç tanesinde kostüm, çoğu 500 kupa üstü.

8 k sı var reis.

Brawl Stars olduğu için 50 kuruş bile etmez ama 200 TL civarı verecek enayileri bulabilirsin.

Seninde 8000 promil alkolün var sanırım reis
Sakin!

8000 Somali Şilini eder demek istemiş adam, hemen kızma!

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-09-19 184802.png
    Ekran görüntüsü 2021-09-19 184802.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 48
Selam, benim Brawl Stars hesabım var. Dört tane efsanevi 2 tane kromatik mevcut. Ama sıkıldım satacağım. Sizce fiyatı ne kadar eder? (Bir bilgim yok fiyatlar konusunda.)

Hesap içeriği:
14000 kupa,
Leon,
Crow,
Spike,
Sandy,

Surge,
Gale,

Mortis,
Tara,
Gene,
Max,
Mr. P,

80 TL. Daha üstü kurtarmaz. Kupa düşük ve hesap değerini genel olarak kostümler belirler.

Selam, benim Brawl Stars hesabım var. Dört tane efsanevi 2 tane kromatik mevcut. Ama sıkıldım satacağım. Sizce fiyatı ne kadar eder? (Bir bilgim yok fiyatlar konusunda.)

Hesap içeriği:
14000 kupa,
Leon,
Crow,
Spike,
Sandy,

Surge,
Gale,

Mortis,
Tara,
Gene,
Max,
Mr. P,

5 TL vereyim

Yeni konular

Geri
Yukarı