Brawl Stars nedir?

• Konuyu başlatan DGDev
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 89
  • Görüntüleme 7B
Hocam Brawl Stars daha fazla velet var.

Velet değil hocam o kitle. Genç kitle. 16-21 yaş arası ki bu kitle de velet sayılmaz. Oyunun başlarında tabii ki fazla çocuk oyuncuya denk geleceksiniz normal. Ama ilerledikçe şöyle bir 20.000-25.000 kupa aralıklarında asıl oyun daha zevkli hale geliyor.

Baştan sona kadar izleyenlere ödül verilmeli.
izledim,
Hayatım da görüp göremeceğim. Sözleri bana söylenmiş hissettim.
Sanki ben bir babayım ve çocuğum bana isyan ediyor, gerçekten korkutucu.
deneyimlerimi öz ve kısa olarak şöyle aktarabilirim.
akşamı geceyi bağlayan bir zaman diliminde, 18:58 de bir video çıktı karşıma. Ne olup bittiğinden habersiz bir şekilde açtım. gözlerim ile ekran arasında sadece 1 metre vardı. ama korkularım yanımda gibiydi.
video'nun başında kullanılan şu sözcük. "Kiuzeğy sitarğls, bıraliys sıtaris" olay anından tam olarak 5 dakika 9 saniye geçmesine rahmen kötü ve karamsar hissetmeme sebep oluyor.

Video'nun tamamın da ne yaşadığımı hala hatırlamıyor ve şok etkisinden kurtulamıyorum.
kimseye önermem.

Velet değil hocam o kitle. Genç kitle. 16-21 yaş arası ki bu kitle de velet sayılmaz. Oyunun başlarında tabii ki fazla çocuk oyuncuya denk geleceksiniz normal. Ama ilerledikçe şöyle bir 20.000-25.000 kupa aralıklarında asıl oyun daha zevkli hale geliyor.
Hocam velet kitle oyun ilerleyince 16-21 e çıkıyor.

izledim,
Hayatım da görüp göremeceğim. Sözleri bana söylenmiş hissettim.
Sanki ben bir babayım ve çocuğum bana isyan ediyor, gerçekten korkutucu.
deneyimlerimi öz ve kısa olarak şöyle aktarabilirim.
akşamı geceyi bağlayan bir zaman diliminde, 18:58 de bir video çıktı karşıma. Ne olup bittiğinden habersiz bir şekilde açtım. gözlerim ile ekran arasında sadece 1 metre vardı. ama korkularım yanımda gibiydi.
video'nun başında kullanılan şu sözcük. "Kiuzeğy sitarğls, bıraliys sıtaris" olay anından tam olarak 5 dakika 9 saniye geçmesine rahmen kötü ve karamsar hissetmeme sebep oluyor.

Video'nun tamamın da ne yaşadığımı hala hatırlamıyor ve şok etkisinden kurtulamıyorum.
kimseye önermem.
tenor.gif

Helal olsun valla. Gözüme girdin 😎.

Hocam velet kitle oyun ilerleyince 16-21'e çıkıyor.

İşte benim kastettiğimde o. YouTube'da falan o kadar fazla bu oyuna ait içerik var ki bir çocuk görüp oyunu indirip oynamaya başlıyor hemen. Ondan sonra 1-2 hafta sonra ismini "leon", "crow" gibisinden isimler yapıp hiç karakter çıkmıyor ya off diyorlar. Asıl kitle o değil. İlerledikçe kitlede iyileşiyor. Ben 2 senedir oynuyorum. 26.300 kupayım. Asıl zevki bu kupalarda.

Geri
Yukarı