Brawl Stars deneyimi

228522

Kilopat
Makaleler
4
Biliyorum kadim "veledya" imparatorluğunda kutsal sayılan bir oyun ama 14(aslında 13,5) yaşında iseniz ve yakın arkadaşlarınızdan biri oyunu oynuyorsa siz de oynamaya itiyorsunuz kendinizi, oyun temelde eğlenceli aslında ben 2 aydır oynamıyorum çünkü bıraktım. Çok da zor çıkmayan basit savaşçılar var, grafikler hafif şirin, market sistemi pek güzel değil, buraya kadar oyunun bir kaç özelliğini eleştirdim aslında şimdi başlıyoruz :)
  • Kötü yanları:
  • Kitle çok düşük yaşta (8-14)
  • Yine kitle sebebiyle veledler...
  • Kendi kalesine gol atanlar
  • Oynamayı bilmiyorlar
  • Dolandırıcılar
  • Kötü nickler(BABAPROGEYMİNGHEÇKIERKİLLXXTRHD gibi)
  • 1601799522021.png
  • Kanser
  • İyi yanları:
  • Aslında eğlenceli
  • Rekabet sistemi hoş
  • Her cihaz açar
  • Arkadaşlarla daha eğlenceli
Aslında bir az daha sayardım ama yukarıdaki kötü yanlardan her biri buradaki iyi yanlardan 2-3 tane denk geldiği için gerek görmedim.
Siz canınız sıkılırsa deneyin sonrada bırakın değmez.

Biliyorum kadim "veledya" imparatorluğunda kutsal sayılan bir oyun ama 14(aslında 13, 5) yaşında iseniz ve yakın arkadaşlarınızdan biri oyunu oynuyorsa siz de oynamaya itiyorsunuz kendinizi, oyun temelde eğlenceli aslında ben 2 aydır oynamıyorum çünkü bıraktım. Çok da zor çıkmayan basit savaşçılar var, grafikler hafif şirin, market sistemi pek güzel değil, buraya kadar oyunun birkaç özelliğini eleştirdim aslında şimdi başlıyoruz :)
  • Kötü yanları:
  • Kitle çok düşük yaşta (8-14)
  • Yine kitle sebebiyle veledler...
  • Kendi kalesine gol atanlar
  • Oynamayı bilmiyorlar
  • Dolandırıcılar
  • Kötü nickler(BABAPROGEYMİNGHEÇKIERKİLLXXTRHD gibi)
  • Eki Görüntüle 689829
  • Kanser
  • İyi yanları:
  • Aslında eğlenceli
  • Rekabet sistemi hoş
  • Her cihaz açar
  • Arkadaşlarla daha eğlenceli
Aslında biraz daha sayardım ama yukarıdaki kötü yanlardan her biri buradaki iyi yanlardan 2-3 tane denk geldiği için gerek görmedim.
Siz canınız sıkılırsa deneyin sonrada bırakın değmez.

Çok güzel açıklamışsınız elinize sağlık. Kanser eden bir kitle olduğu da aşikar.

Oyunun çok bir esprisi yok aslında, ilk çıktığı günden beri hala oynayan arkadaşlarım vardı, şu anda hiçbiri oynamıyor oyunu. Bizimkilerin de oynama sebebi yurtta çok sıkılıyorlar, 10 kişilik özel oda açıp hesaplaşma haritalarında kendilerince güzel vakit geçiriyorlardı ki önemli olan da bu aslında. Gelgelelim oyun nasıl? Oynanış mekanikleri küçük bir çocuğun oynayabileceği kadar basit, zaten küçük kitlenin fazlalığı buradan geliyor. P2W var mı yok mu dersek, evet var ama kendiniz de gelişebilirsiniz (1 yıl oynayarak) . Harita sayısı epey fazla ama birbirinden özgün haritalar 2 elin parmağını geçmez. Benim sevmememin sebeplerinden birisi de çocuk kitlenin yanlış yönlendirilmesi, bu konuda youtube kanalları epey büyük paya sahipler. Her eline telefon alan çocuk video çekmeye çalışıyor artık, belki 5 kişi izliyor videoyu ama o çocuk sanki 100.000 kişi izliyormuş gibi bir tavırlarda oluyor (izlediği youtube kanallarının taklidini yapıyor bir nevi). Bu tip sebeplerden dolayı oyunu sevmiyorum genel olarak.
Taktik vermeden de geçemeyeceğim şimdi :) Hesaplaşma haritasında oyun boyunca çalıda saklanıp son 2 veya 3 kişi kalana kadar beklerseniz her oyun kupa kazanabilirsiniz, çok can sıkıcı ve hayatsız bir taktik ama işe yarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı