Brawl Stars satın alım iptal edilir mi?

Onu yaparlar büyük ihtimal. Aşağıdaki arkadaşın attığı video işinize yarayabilir.
Teşekkürler videoyu izleyeceğim.
Ben Apple cihazda yapmıştım. İade işleminden sonra harcanan miktarı oyun hesabından geri alıyorlar.
İnşallah iade ederler hocam.
Aslında Supercell yardım destekten iletişime geçtim ama pek iade heveslisi değiller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam siz google play üzerinden yapın. İstemeseler bile edecekler. Google Play onay verirse.
Harcama Turkcell paycell üzerinden yapıldığı için direkt supercell ile iletişime geçtim. Sağolsunlar harcama 2000 TL civarı olduğu için Zorluk çıkarmadılar. Hesabın kapatılması şartıyla iade yaptılar.
Eğer kullanmadıysanız çok rahat bir şekilde iade ediliyor
Alınan taşlar kullanılmış olsa bile, hesabın kapatılması şartıyla iade ettiler sağolsunlar

Harcama Turkcell paycell üzerinden yapıldığı için direkt supercell ile iletişime geçtim. Sağolsunlar harcama 2000 TL civarı olduğu için Zorluk çıkarmadılar. Hesabın kapatılması şartıyla iade yaptılar.

Alınan taşlar kullanılmış olsa bile, hesabın kapatılması şartıyla iade ettiler sağolsunlar
Hocam 2000 TL çok yüksek bir fiyat gerçekten. Çocuklar nasıl akıl etmiş aklım almadı :D Daha dikkatli olun hocam birdahakine.

Yeni konular

Geri
Yukarı