Brawl Stars'a çok fazla takıntım var

2 tuşla oynanan taktik ve yetenek istemeyen leş gibi bir oyun neyi seni o kadar sardı ?

6 tane gizemliniz var aynen hocam yeni başlamışsınız.

Aynen reis bende yeni başladım dedim ya zaten nereden uydurdun.
Forumun %80'i Brawl Stars oynamıyor.

Oyunu bıraktım ben arkadaşın oynamasini merak ettigim için tekrar indirdim ama yine sildim kanserlikten.

@Ekmek Reis nerede ya bütün mesajlara baktım yeni başladığımı söylediğim mesaj.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 1 zamanlar böyleydim. Ve bir çözüm buldum. 1 saate alarm kur o saate kadar oyna ve 2 saat sonra yine başla ve 1 saatte bırak. Benim önerim 1 le 4 6 yla 9 arası saatlet

Eğer bu olayı bir iki hafta boyunca yaşasaydın şöyle derdim: "Başka bir oyun bul böylece takıntın azalır." Ama bu olay 1 yıldır olduğu için çok zor olacak bırakman.
Birinci tavsiyem; bence kendine bir sınır koy. Örneğin bugün 2 saat oynarsın. Yarın 1.5 saat gibi.
İkinci tavsiyem; başka bir oyuna başla. Böylece takıntılı olduğun oyun daha az takıntılı olur senin için.
Üçüncü tavsiyem; Oyunu belli zaman aralıkları koyarak bırak. Öyle hemen bırakma oyunu. Dediğim gibi kendine sınırlar koyarak oyunu bırakmaya ve başka şeylere yönel bence.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…