Brawl Stars'a çok fazla takıntım var

Bende 12 yaşındayken oynuyordum şimdi 14 yaşındayım neden oynuyormuşum bu oyunu diyorum çok sıkıcı yapacak bir şey yok kitlesi de kötü o yüzden oynamıyorum.

Ben 151 kupaydım. Sonra bıraktım. Ve Call of Duty ye geçtim. O oyuna o kadar takıntılıydım ki günde 7 saat oynardım. Tüm görevleri yapardım filan. Ama bir süre sonra sıktı. Seni de sıkacak bir süre sonra eminim. Ben 2 yıldır oynuyordum oyunu 2 yıl sonra sıktı. Seni ne zaman sıkar bilemeyiz. Sonra PC oyunlarına geçtim. Hikayeli oyunlar. Başka bir oyun bul yani. Online olmasın bence yoksa aynı şeyler başka oyun için de tekrarlanır

Selamlar, bugün bu son 1 senedir yaşadığım bir sorunu paylaşacağım. Biliyorsunuz ki Brawl Stars diye bir oyun var. İşte ben o oyunda gelen görevleri yapmazsam içim rahat etmiyor. Gece uyuyamıyorum mutsuzluktan agresif davranıyorum. O oyun sanki beni kendisine çekiyor şaka yapmıyorum ama en sevdiğim oyun bile bu oyun. Sizce neler yapmalıyım?

İ 7 11700k ve RTX 3070 sistem topla.

Selamlar, bugün bu son 1 senedir yaşadığım bir sorunu paylaşacağım. Biliyorsunuz ki Brawl Stars diye bir oyun var. İşte ben o oyunda gelen görevleri yapmazsam içim rahat etmiyor. Gece uyuyamıyorum mutsuzluktan agresif davranıyorum. O oyun sanki beni kendisine çekiyor şaka yapmıyorum ama en sevdiğim oyun bile bu oyun. Sizce neler yapmalıyım?

Neyle oynuyorsan annen şifre koysun ya da elinden alıp saklasın. Ben de öyleydim annem öyle yaptı arkadaşlarımla oynadım ve de geçti 😊

Bağımlı olmuşsun tek çözüm oyunu silmek veya telefonu yanına yaklaştırmamak.

Hesabını yeni başlayan arkadaşına ver.

Bende 1 yıl kadar oynamıştım 20k kupa olup sildim cidden kanser bir oyun.
Sonra gidip başka şeye bağlandım sonra onda da kanser olup sildim.
Sonra başka şey.
Şimdi ise oturuyom öyle.

Geri
Yukarı