Brawl Stars'a çok fazla takıntım var

Lütfen doğru düzgün yorumlar yapar mısın?
Ben cidden kendim oyunu bırakmak için sistem de aldım ama yok, hiçbir oyun o oyun kadar beni sarmıyor. Karakterlerim şuan 650 kupanın aşağısında bile değil. Şuan sadece 3 haftada 68 büyük kutu biriktirdim.
2 tuşla oynanan taktik ve yetenek istemeyen leş gibi bir oyun neyi seni o kadar sardı ?

6 tane gizemliniz var aynen hocam yeni başlamışsınız.

Aynen reis bende yeni başladım dedim ya zaten nereden uydurdun.
Forumun %80'i Brawl Stars oynamıyor.

Oyunu bıraktım ben arkadaşın oynamasini merak ettigim için tekrar indirdim ama yine sildim kanserlikten.
Nasıl ya? Ben 21 bin kupaydım oyun o kadar kanser etti ki beni, anlatamam. Oyunu bıraktım, 6 ay sonra girdim 1 günde 2 efsanevi 2 gizemli çıktı ama o kadar kanser etmişti ki beni oynamıyorum, boşuna duruyor. Keşke satabilsem hesabı 50 TL'ye falan.

Önerim daha kaliteli oyunlar oynaman PC, PS falan.

@Ekmek Reis nerede ya bütün mesajlara baktım yeni başladığımı söylediğim mesaj.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 1 zamanlar böyleydim. Ve bir çözüm buldum. 1 saate alarm kur o saate kadar oyna ve 2 saat sonra yine başla ve 1 saatte bırak. Benim önerim 1 le 4 6 yla 9 arası saatlet

Eğer bu olayı bir iki hafta boyunca yaşasaydın şöyle derdim: "Başka bir oyun bul böylece takıntın azalır." Ama bu olay 1 yıldır olduğu için çok zor olacak bırakman.
Birinci tavsiyem; bence kendine bir sınır koy. Örneğin bugün 2 saat oynarsın. Yarın 1.5 saat gibi.
İkinci tavsiyem; başka bir oyuna başla. Böylece takıntılı olduğun oyun daha az takıntılı olur senin için.
Üçüncü tavsiyem; Oyunu belli zaman aralıkları koyarak bırak. Öyle hemen bırakma oyunu. Dediğim gibi kendine sınırlar koyarak oyunu bırakmaya ve başka şeylere yönel bence.

Umarım yardımcı olmuşumdur. :D

Geri
Yukarı