Brawl Stars'da anlık lag

Nasıl yani daha açıklayıcı ve uzun yazarsaniz sevinirim.

Merhaba,
Oyun şirketlerin bulunduğu veri merkezleri mevcut ve hangi veri merkezinde oldukları önemli ve bu sunucuya IP üzerinden kaç ping aldığına bakabiliyorum. Ve örnek X sağlıyıcı 30 b sağlıyıcı 60 aldı veya 2'si 30 aldı fakat biri lag var birinde yok veya 2side laglı o zaman size derim. Eğer ki internet firması ile alakalı değilse sizlik değil derim.

😁😁 Ben silmek istemiyorum ama şu an oyundan kaynaklı olduğunu anladım herkeste oluyormus neyse bazen oluyor zaten umarım çözerler ya her güncellemede bir sorun.
Vallaha çıktığı günden beridir oynuyordum 2 sene öncesine kadar bile hâlâ vardı. 3-4 ay önce kısa süreliğine indirmiştim hâlâ vardı ben de saldım tamamen.

Merhaba,
Oyun şirketlerin bulunduğu veri merkezleri mevcut ve hangi veri merkezinde oldukları önemli ve bu sunucuya IP üzerinden kaç ping aldığına bakabiliyorum. Ve örnek X sağlıyıcı 30 b sağlıyıcı 60 aldı veya 2'si 30 aldı fakat biri lag var birinde yok veya 2side laglı o zaman size derim. Eğer ki internet firması ile alakalı değilse sizlik değil derim.

Tamamdır çok sağ olun cevabınız için.

Vallaha çıktığı günden beridir oynuyordum 2 sene öncesine kadar bile hâlâ vardı. 3-4 ay önce kısa süreliğine indirmiştim hâlâ vardı ben de saldım tamamen.

Geçmiş olsun kanka ne diyeyim şimdi ne oynuyorsun peki.

Merhaba, oyun sunucuları ile alakalı sorun diyebilirim. Cunku Türkiye için bir peeringi bir uplink veya internet değişim noktası yok sofia dahil. Bundan dolayı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı