Brawl Stars'da kullandığınız taktikler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olabildiğince 3E3 modlarda oyna.

5 kere mağazaya gir mağazadan taş alma yerinde her seferine en pahalısından ala tıkla ama alma. Sonrasında 3 kere karakter değiştir. Sonrasında başından aşağıya soğuk bir bardak su dök ki bir daha böyle işlere bulaşmazsın.
Oh oh, ne güzel, üyeler artık insanları oynadığı oyunlara göre de yargılıyor. Valla mis gibi forum, üyeler falan çok kaliteli yani. Türkiye'nin en iyi forumu.

Konu Brawl Stars değil de CSGO olsaydı, hiçbiriniz böyle mesajlar yazmadınız değil mi? Bir çıkamadınız şu sürü psikolojisinden.

Bir oyunu ne kadar çok oynarsan o kadar gelişirsin, kendini geliştir sen de.
Eğer birisi CSGO kasa açma taktiği: 4 kere no scope headshot at sonra mağazaya 3 kere çık 4 kere gir diye saçma şeyler söyleseydi tepkimiz aynı olurdu.

Öncelikle teşekkür ederim. Forumda yenisin galiba. Helal, teşekkür ederim gibi şeyleri beğeni bırakarak ifade ederiz. Bu tür şeyleri yazmak ban sebebidir. (Nedenini ben de bilmiyorum.) Mesajını düzeltince ifade bırak bu yoruma ki ben de sileyim.

Bak şimdi babanı uyku hapı ile uyut, sonra kredi kartını al. Oyuna gir ve bütün parayı oraya yatır. Sonra senden güçlüsü olmuyor. YTD (!)

Öncelikle teşekkür ederim. Forumda yenisin galiba. Helal, teşekkür ederim gibi şeyleri beğeni bırakarak ifade ederiz. Bu tür şeyleri yazmak ban sebebidir. (nedenini ben de bilmiyorum.) Mesajını düzeltince ifade bırak bu yoruma ki ben de sileyim.

Evet yeniyim ve daha yeni alışıyorum. Zaten az önce şimdi alıntı yapacağım mesajdan ban yedim.
O başka yerdeymiş neyse nasıl mesaj silinir ki.Nokta otomatik düzeltme😃

Hocam taktikten ziyade totem olmuş bu. Şansınız yerindeymiş demekki. Oyunda gelişmek için yapabileceğiniz en iyi şey bol bol oynayarak alıştırma yapmaktır kanımca.

Evet yeniyim ve daha yeni alışıyorum. Zaten az önce şimdi alıntı yapacağım mesajdan ban yedim.
O başka yerdeymiş neyse nasıl mesaj silinir ki. Nokta otomatik düzeltme.
Hocam Bay TDK olmak istemem ama noktadan sonra boşluk koyulur. 2 kere ban yedim bu sebepten.

Brawl Stars da kullandığınız taktikler ne? Ben başlıyorum. Leon ile deneme mağarası a gir. Girişteki 4 robotu öldür. Ateş eden robota 1 kez vurup ateş eden robotun tam önünde deneme mağarasıdan çık. Elmas kapmaca da 1. ol mega kutu aç bana amber çıktı.

Yaş kitle belli oluyor galiba.

Oyunu oynamamak. Oyun çok saçmaladı. 2. Sezon gelmeden bıraktım oyunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı