Çözüldü Brawlhalla "30004" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Nyks Athena

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Kimyager
Oyunu birkaç gün öncesine kadar oynadım. Şimdi tekrar oynamak istediğimde hata veriyor. Oyunun ismi Brawlhalla. Sorunu çözemedim yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 20230722_013508.jpg
    20230722_013508.jpg
    246,5 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu birkaç gün öncesine kadar oynadım. Şimdi tekrar oynamak istediğimde hata veriyor. Oyunun ismi Brawlhalla. Sorunu çözemedim yardımcı olur musunuz?

• Easy Anti-Cheat'i yeniden yükleyin. Easy Anti-Cheat, oyunda hile önleme yazılımı sağlayan bir programdır. Bu programda bir sorun varsa, "30004" hatası oluşabilir. Easy Anti-Cheat'i yeniden yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  2. Steam'i açın.
  3. Kitaplık sekmesine tıklayın.
  4. Brawlhalla'yı sağ tıklayın ve özellikler'i seçin.
  5. Yerel dosyalar sekmesine tıklayın.
  6. Dosyaları doğrula düğmesine tıklayın.
  7. Doğrulama tamamlandıktan sonra Brawlhalla'yı yeniden başlatmayı deneyin.
  • antivirüs programınızı devre dışı bırakın. antivirüs programınız Brawlhalla'yı hatalı olarak tespit etmiş olabilir. Antivirüs programınızı devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Antivirüs programınızın ayarlarını açın.
  2. Brawlhalla'yı güvenli olarak ekleyin.
  3. Brawlhalla'yı yeniden başlatmayı deneyin.
  • Brawlhalla'yı yönetici olarak çalıştırın. Brawlhalla'yı yönetici olarak çalıştırmak, sorunu çözmeye yardımcı olabilir. Brawlhalla'yı yönetici olarak çalıştırmak için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Brawlhalla kısayolunu bulun.
  2. Sağ tıklayın ve özellikler'i seçin.
  3. Uyumluluk sekmesine tıklayın.
  4. Yönetici olarak çalıştır onay kutusunu işaretleyin.
  5. Tamam düğmesine tıklayın.
  6. Brawlhalla'yı yeniden başlatmayı deneyin.
Bu adımlar sorunu çözmezse, Brawlhalla destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekebilir.

Geri
Yukarı