Brawlhalla'da All Legends paketi alınır mı?

TheSerdar27

Decapat
Daha fazla  
Selam, bir süredir Brawlhalla oynuyorum ve tüm efsaneler paketini satın almayı düşünüyorum (evet düşünüyorum). Eğer paketi satın alırsam oyuna gelecekte gelecek efsaneleri anında edinebilecek miyim bilgi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
1683550091888.png

Evet, hatta DLC açıklamasında da "gelecekte ekleyeceğimiz her Efsanenin kilidini hemen açar" şeklinde yazı bulunmakta.

DLC'nin fiyatı şahsen çok yüksek o yüzden oyun içinde görevlerden para kasarak karakter açmak daha uygun olacaktır ayrıca Amazon Prime her ay skin ve verdiği skinin karakterini de veriyor, karakterleri bu yollarla açmak daha mantıklı olacaktır. Ama durumum müsait alabilirim diyorsanız açıklamasında da yazdığı gibi gelecekte gelecek olan karakterlere de hemen erişebileceğiniz için değerlendirilebilir.

Tabii ki sizin kararınız fakat bence oyun içi satın alınabilecek şeylere para vermek bence mantıksız sonuçta bir gün o oyundan sıkılacağız onun yerine o parayla oyun almak daha mantıklı geliyor. Size kalmış bir şey bize sormanıza gerek yok bence.

Tabii ki sizin kararınız fakat bence oyun içi satın alınabilecek şeylere para vermek bence mantıksız sonuçta bir gün o oyundan sıkılacağız onun yerine o parayla oyun almak daha mantıklı geliyor. Size kalmış bir şey bize sormanıza gerek yok bence.
insanların fikir ve görüşleri de benim için önemli :)

Geri
Yukarı