Breaking Bad çok kötü

Ön yargılı olma hemen kardeşim, her dizide ilk bölümler sıkıcı olur. (hatta animelerde bile :D) Birkaç bölüm daha izle seversen zaten bırakmazsın, sevmezsende bırak gitsin.

Ben hoşaf severim, sen ne olduğunu bile anlamıyorsun demek. 13 yaşında zaten önerim boncuklarla oynaman. Breaking Bad sana fazla.
🗿 🗿 🗿 🗿 🗿
GigaChad | GigaChad | Funny profile pictures, Funny yugioh cards, Chad
🗿
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım sadece 1.sezonu izledin ve daha olayların başladığı ana gelmedin, fakat abartıyorsun yaşında 13 müş zaten bu yaşta bu tür diziler sana ağır gelebilir tavsiyem bugs bunny ve sünger bob olacaktır eminim keyif alacaksındır onlardan konudaki diğer üyelere sözüm bu gibi çocuklarla uğraşmaya değmez Breaking Bad dizisini bazı küçük çocuklar anlamaz ön yargılı olurlar genelde benim kuzenim 14 yaşında aynı şekilde Breaking Bad'e başlamıştı ilk bölümleri zorla izledi devam etmeyeceğim dedi, 2 hafta sonra geldiğimde abi ben 5.sezona geldim dedi önyargılıymışım özür dilerim dedi bana şu anda da Better Call Saul izliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı