Broken Fang 101 yıldız verdi

Alfirk

Kilopat
Merhaba, bileti bugün satın aldım satın almadan önce görevleri yapıyordum. Elmas seviyesine çıkardım rozeti, yani 100 yıldızım var diyordum. Satın almayınca göstermiyor yıldızı ama elmas yapınca 100 oldu dedim.

Bugün ise satın aldım, baktım 101 yıldız gözüküyor. Bir bug falan mı oldu acaba normal mi bu durum? Tüm haftalardaki yıldızları topladım 10/10 6/6...

50 kasa aldım, normalde hiç yıldızım kalmaması gerekiyordu galiba ama 1 yıldızım var :D Çünkü 101 gözüküyordu.

bende ve arkadaşımda da 101 yıldız oldu sanırım herkes de böyle

:D sticker alın hocam belki 33 TL'lik parlak çıkar, bende çıktı.

Ben o 1 yıldızla sticker kapsülü açıp 4 liralık sticker çıkarttım. Üstteki arkadaş 33 liralık çıkartmış :D

bana 60 kuruşluk sticker çıktı :)
:) Teşekkürler sorun yokmuş o zaman. Öyle yapayım bakalım :D

Merhaba, bileti bugün satın aldım satın almadan önce görevleri yapıyordum. Elmas seviyesine çıkardım rozeti, yani 100 yıldızım var diyordum. Satın almayınca göstermiyor yıldızı ama elmas yapınca 100 oldu dedim.

Bugün ise satın aldım, baktım 101 yıldız gözüküyor. Bir bug falan mı oldu acaba normal mi bu durum? Tüm haftalardaki yıldızları topladım 10/10 6/6...

50 kasa aldım, normalde hiç yıldızım kalmaması gerekiyordu galiba ama 1 yıldızım var :D Çünkü 101 gözüküyordu.
Görevlerden toplam 100 yıldız, satın aldığınız biletten de ekstra 1 yıldız geliyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı