CS:GO broken fang mağaza yıldızı eksik

Driftçi sultan

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba. CS:GO broken fang operasyonu bileti satın aldım, yıldız mağazasına baktığımda 2 haftalık olarak 20 yıldıza sahibim ama normalde tüm yıldızlarımı toplayınca 27 ediyor.
Ayrıca yukarıda tik ile 2 haftalık olarak kazanabileceğim 16 tane gözüküyor.
Bu yıldızları hangi görevlerden kazanıp hangilerinden kazanamıyoruz?

Dosya Ekleri

• 1.H.png
    1.H.png
    442,9 KB · Görüntüleme: 229
  • 1.Hafta.png
    1.Hafta.png
    443,3 KB · Görüntüleme: 200
  • 2.H.png
    2.H.png
    445,4 KB · Görüntüleme: 145
  • Mağaza.png
    Mağaza.png
    444,5 KB · Görüntüleme: 205
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hafta tüm görevleri tamamlamış olabilseniz bile maksimum 6 yıldıza kadar kazanabiliyorsunuz.
1. haftada 10 yıldıza kadar kazanabiliyordunuz.

Ben de anlayamadım şimdi. Normalde görevlerden 16 yıldız kazanabilmeniz gerekiyor. Ki siz de öyle yapmışsınız, ancak mağazaya girdiğinizde sağ üstte görevlerden 19 yıldız kazandın diyor. 1 yıldız da operasyon biletini satın alanlara veriyordu diye hatırlıyorum. Ondan dolayı mağazada 20 yıldızınız var gözüküyor. Siz 17 kazanacağınıza 20 kazanmışsınız.

Şşş, çaktırmayın.

Arkadaşlar görev yıldızları ile mağaza için olanlar farklı şeyler. Neye göre bundan sonra her hafta görevler için (Elmas madalya) için 6şar yıldız kazanılacak. Benim mağaza yıldızlarım 21 Arkadaşımın 19. Bütün görevleri berebar yaptık. Nasıl 2 yıldız farklı geldi anlamadık.

1. hafta 10 diğer 15 hafta 6 yıldız hakkı var. Fakat değişik yıldız sayıları olan var senin gibi. Garip

Ben de anlayamadım şimdi. Normalde görevlerden 16 yıldız kazanabilmeniz gerekiyor. Ki siz de öyle yapmışsınız, ancak mağazaya girdiğinizde sağ üstte görevlerden 19 yıldız kazandın diyor. 1 yıldız da operasyon biletini satın alanlara veriyordu diye hatırlıyorum. Ondan dolayı mağazada 20 yıldızınız var gözüküyor. Siz 17 kazanacağınıza 20 kazanmışsınız.

Şşş, çaktırmayın.

Ben operasyon bileti satın aldım ama bana da 1 yıldız gelmedi.

5 hafta önce, 8 yıldıza 4 kasa almıştım. 2 gün beklettim ve kasanın 1'i yok oldu bir anda, yıldız falan da gelemdi. Steam Destek'e mesaj attım böyle böyle diye. Bana ilk haftalarda oluşan bazılarının fazladan yıldız kazandığı için bunu sabitledik haksız kazanç olmasın diye demişlerdi. Beni mi yediler bilmiyorum ama hayırlısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı