Brontok virüsü sorunu

En sağlıklısı formatdır virüsler artık çok profesyonelce gizlenebiliyor önemli bilgilerinizi önemsiyorsanız format atmalısınız. Atamam diyorsanızda Kaspersky veya Malwarebytes yükleyebilirsiniz.
Adam format atamam diyor format at diyorsun.
Adam antivirüsler açılmıyor diyor antivirüs öneriyorsun.

Bootable bu, işletim sistemi olan antivirüs.
Adam doğru söylüyor bu Windows'ta açılan normal antivirüs değil.
Linki açmadan yalan yanlış şeyler söylemeyin.

Bu rehberi uygulayın.

Bu rehberi uygulayın.

Bu rehberdekileri denedim ancak kapanmıyor ismi geçen .exe'ler örneğin lsaas.exe yi kapatıyorum bilgisayarı yeniden başlatma uyarısı geliyor ve yeniden başlıyor crss.exeyi kapatıyorum komple donuyor dosya konumlarını nereden aratacağımıda bilmiyorum.

Evet siz düzgün okuyun.

2 saattir yanlış mesajı alıntıladığın için burda tartışıyoruz. Benim @as_not_found'a verdiğim cevabı alıntılayıp bana gelmiş "Bu öyle antivirüs değil" diyorsun. Ha birde madem bootable o zaman açıklayın ne işe yaradığını. Gelip linki bırakmak çözüm sayılmıyor!

2 saattir yanlış mesajı alıntıladığın için burda tartışıyoruz. Benim @as_not_found'a verdiğim cevabı alıntılayıp burda tartışıyoruz. Ha birde madem bootable o zaman açıklayın ne işe yaradığını. Gelip linki bırakmak çözüm sayılmıyor!
Oku ne işe yaradığı makalede yazıyor.
Bu rehberdekileri denedim ancak kapanmıyor ismi geçen .exe'ler örneğin lsaas.exe yi kapatıyorum bilgisayarı yeniden başlatma uyarısı geliyor ve yeniden başlıyor crss.exeyi kapatıyorum komple donuyor dosya konumlarını nereden aratacağımıda bilmiyorum.
Çünkü o programlar Windows sistem işlevi.

Vallahi şu anda güvenli Mod'da Kaspersky ile Full tarama yapıyorum umarım olur eğer olursa buraya yazacağım olmazsa sizin dediğiniz Boot yöntemi ile deneyeceğim.

2 saattir yanlış mesajı alıntıladığın için burada tartışıyoruz. Benim @as_not_found'a verdiğim cevabı alıntılayıp bana gelmiş "Bu öyle antivirüs değil" diyorsun. Ha bir de madem bootable o zaman açıklayın ne işe yaradığını. Gelip linki bırakmak çözüm sayılmıyor!

"Verdiğim cevabı alıntılayıp bana gelmiş"
Troll.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-04-11-20-30-27-254_org.bromite.bromite.jpg
    Screenshot_2021-04-11-20-30-27-254_org.bromite.bromite.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 28

Yeni konular

Geri
Yukarı