Brontok virüsü sorunu

Dalenn

Picopat
Yer
Undertale Fanlarını Tokatlıyor
En sağlıklısı formatdır virüsler artık çok profesyonelce gizlenebiliyor önemli bilgilerinizi önemsiyorsanız format atmalısınız. Atamam diyorsanızda Kaspersky veya Malwarebytes yükleyebilirsiniz.
Adam format atamam diyor format at diyorsun.
Adam antivirüsler açılmıyor diyor antivirüs öneriyorsun.

Olyshower

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Ottawa

Bu rehberi uygulayın.

ArchBtw

Picopat
KS
Hsnozer

Hsnozer

Decapat

Bu rehberi uygulayın.

Bu rehberdekileri denedim ancak kapanmıyor ismi geçen .exe'ler örneğin lsaas.exe yi kapatıyorum bilgisayarı yeniden başlatma uyarısı geliyor ve yeniden başlıyor crss.exeyi kapatıyorum komple donuyor dosya konumlarını nereden aratacağımıda bilmiyorum.

antivista

Centipat
Yer
Karapınar
Evet siz düzgün okuyun.

2 saattir yanlış mesajı alıntıladığın için burda tartışıyoruz. Benim @as_not_found'a verdiğim cevabı alıntılayıp bana gelmiş "Bu öyle antivirüs değil" diyorsun. Ha birde madem bootable o zaman açıklayın ne işe yaradığını. Gelip linki bırakmak çözüm sayılmıyor!

ArchBtw

Picopat
2 saattir yanlış mesajı alıntıladığın için burda tartışıyoruz. Benim @as_not_found'a verdiğim cevabı alıntılayıp burda tartışıyoruz. Ha birde madem bootable o zaman açıklayın ne işe yaradığını. Gelip linki bırakmak çözüm sayılmıyor!
Oku ne işe yaradığı makalede yazıyor.
Bu rehberdekileri denedim ancak kapanmıyor ismi geçen .exe'ler örneğin lsaas.exe yi kapatıyorum bilgisayarı yeniden başlatma uyarısı geliyor ve yeniden başlıyor crss.exeyi kapatıyorum komple donuyor dosya konumlarını nereden aratacağımıda bilmiyorum.
Çünkü o programlar Windows sistem işlevi.

KS
Hsnozer

Hsnozer

Decapat
Vallahi şu anda güvenli Mod'da Kaspersky ile Full tarama yapıyorum umarım olur eğer olursa buraya yazacağım olmazsa sizin dediğiniz Boot yöntemi ile deneyeceğim.

ArchBtw

Picopat
2 saattir yanlış mesajı alıntıladığın için burada tartışıyoruz. Benim @as_not_found'a verdiğim cevabı alıntılayıp bana gelmiş "Bu öyle antivirüs değil" diyorsun. Ha bir de madem bootable o zaman açıklayın ne işe yaradığını. Gelip linki bırakmak çözüm sayılmıyor!

"Verdiğim cevabı alıntılayıp bana gelmiş"
Troll.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-04-11-20-30-27-254_org.bromite.bromite.jpg
    Screenshot_2021-04-11-20-30-27-254_org.bromite.bromite.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 11
Yukarı