Bronz elodan çıkamamak

baTer

Decapat
Daha fazla  
Oyunda platin arkadaşlarla vs atıyoruz onları genelde yeniyorum ama rank atlayamıyorum ve girebileceğim prem yok tavsiye var mı?

Oyunda platin arkadaşlarla vs atıyoruz onları genelde yeniyorum ama rank atlayamıyorum ve girebileceğim prem yok tavsiye var mı?
Oyunun MM sistemi berbat sıfır clear bi hesapla kasmadığın sürece çok iyi oynamak lazım o elolardan çıkmak için. Topta Darius spamlayıp her el koridoru eziyorum bot,jungle,mid kesinlikle birisi fena eziliyor.

Oyunun mm sistemi berbat sıfır clear bir hesapla kasmadığın sürece çok iyi oynamak lazım o elolardan çıkmak için. Topta Darius spamlayıp her el koridoru eziyorum bot, Jungle, mid kesinlikle birisi fena eziliyor.

Hocam arkadaş Valorant için olan yere konu açmış yani konusu Valorant galiba LoL değil ama dedinizde haklısınız.

Takım arkadaşı bulman gerek. Ben Valorant'ta 1 sene gümüş elodan çıkamadım. Ondan sonra birden Gold elo oldum şu an yücelik eloyum. Oyunu bıraktım.

Takım arkadaşı bulman gerek. Ben Valorant'ta 1 sene gümüş elodan çıkamadım. Ondan sonra birden Gold elo oldum şu an yücelik eloyum. Oyunu bıraktım.

Aynısı bana olmuştu :D 9 sezon Gold'da kalmıştım bir an plata çıktım ondan sonra bir baktım yücedeyim. Tabii arada sistemi filan yeniledim onlar ayrı.

Arkadaşlarını Vs atarak yenmen oyunu iyi oynadığını göstermez. Hatta vs bilek bile göstermez.
Asıl mesele Genel oyunda nerede ne yapmayı düşünebildiğin, nerede destek vermeyi bildiğin, nerede agresif oynayıp nerede oynamaman gerektiğini bilmenden geçiyor.
Demek ki oyun senlik değil.

Geri
Yukarı