Çözüldü Brothers a tale of two sons "P13" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 8

Saitama_Hironi

Hectopat
Arkadaşlar Epic Games dağıttı brothers - a tale of two sons oynunu indirdim az önce ama P13 durduruldu hatası alıyorum. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

1645128068993.png

Çözüm
Arkadaşlar çözdüm. Yabancı bir forumda araştırdım. Windows kullanıcı adını ile ilgiliymiş. ş,ç vs. gibi kelimeler olduğu için öyle sorun yapıyormuş. Kullanıcı adınızı "Bob" gibi bir şey yaparsanız büyük ihtimalle çözülecektir. En azından benim öyle çözüldü.
Hocam, rica etsem basitçe anlatır mısınız?
Neyi anlatayım hocam ?
Denetim Masası'ndan olmuyor işte o. Dur anlatayım sana. Önce Regedit uygulamasına gir. Sonra "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList" yazdığım bu klasörlere sırasıyla bul ve gir. Profilelist girdikten sonra en altta ki klasörü seç s-1-5-21 ve random sayılarla olan büyük ihtimal. Sonra "profileımagepath" aç. Oradan ismini değiştir. Yoksa Denetim Masası falan işe yaramıyor onlar boş iş. Bunları yaptıktan sonra büyük ihtimalle düzelecektir. Ben böyle düzelttim (not: Kullanıcı ismini değiştirdiğinde PC sıfırlanmış gibi görünecektir yüksek ihtimal o yüzden dikkatli ol. Sonrasında aynı yolu izleyerek eski ismini yaptığında düzeliyor ama yine de dikkat et sen)

Eki Görüntüle 1312667

Eki Görüntüle 1312668

Çok sağ ol hocam Steam'den aldığım kontrol cihazı ile oynanıyor oradan oynuyorum. Açıklamançin çok sağ ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı