Çözüldü Brothers a tale of two sons "P13" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 8

Saitama_Hironi

Hectopat
Arkadaşlar Epic Games dağıttı brothers - a tale of two sons oynunu indirdim az önce ama P13 durduruldu hatası alıyorum. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

1645128068993.png

Çözüm
Arkadaşlar çözdüm. Yabancı bir forumda araştırdım. Windows kullanıcı adını ile ilgiliymiş. ş,ç vs. gibi kelimeler olduğu için öyle sorun yapıyormuş. Kullanıcı adınızı "Bob" gibi bir şey yaparsanız büyük ihtimalle çözülecektir. En azından benim öyle çözüldü.
Hocam, rica etsem basitçe anlatır mısınız?
Neyi anlatayım hocam ?
Rapor alır mısın? Bakalım hemen:

Merhaba,

My documents-> my Games -> unrealengine3 -> P13 -> Config -> P13Engine -> Search "resx" under the [SystemSettings] -> adjust resx (width) and resy (height)

Parantez içerisinde belirtilen alandaki çözünürlük değerleri ne ise ekran çözünürlük ayarlarınızı aynı yapmalısınız. Brothers a tale of two Sons'un kronik bir sorunudur bu ne yazık ki.

Merhaba,

My documents-> my Games -> unrealengine3 -> P13 -> Config -> P13Engine -> Search "resx" under the [SystemSettings] -> adjust resx (width) and resy (height)

Parantez içerisinde belirtilen alandaki çözünürlük değerleri ne ise ekran çözünürlük ayarlarınızı aynı yapmalısınız. Brothers a tale of two Sons'un kronik bir sorunudur bu ne yazık ki.
Merhaba. P13Engine içinde ki söylediğiniz ayarlar zaten ekran çözünürlüğüm ile aynı. Normalde 1366 x 768 çözünürlük kullanıyorum ayarda da öyle gözüküyordu zaten. Sonra dedim belki 1366 da sorun vardır. 1024'e aldım kendi PC çözünürlüğünü de 1024 yaptım. Öyle denedim yine aynı hata. Yani ne yazık ki çözemedim hala. :/
Rapor alır mısın? Bakalım hemen:

Yaptım. Biraz geç döndüm lütfen kusura bakmayın affedersiniz üzgünüm. 🙏
DropBox link: Brothers - A Tale of Two Sons.PML

Arkadaşlar çözdüm. Yabancı bir forumda araştırdım. Windows kullanıcı adını ile ilgiliymiş. ş,ç vs. gibi kelimeler olduğu için öyle sorun yapıyormuş. Kullanıcı adınızı "Bob" gibi bir şey yaparsanız büyük ihtimalle çözülecektir. En azından benim öyle çözüldü.
Hocam, rica etsem basitçe anlatır mısınız?
Neyi anlatayım hocam ?

Çözüm
Arkadaşlar burada önerilen her şeyi denedim P13'ten çözünürlüğüne baktım orijinali 1920x1080 benim bilgisayarımda öyle Windows ismimi de değiştirdim ve oyun yine P13 hatası veriyor başka bir çözüm bulan olursa çok sevinirim.

Arkadaşlar burada önerilen her şeyi denedim P13'ten çözünürlüğüne baktım orijinali 1920x1080 benim bilgisayarımda öyle Windows ismimi de değiştirdim ve oyun yine P13 hatası veriyor başka bir çözüm bulan olursa çok sevinirim.

Steam'den satın alsam aynı sorunu yaşar mıyım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Steam'den satın alsam aynı sorunu yaşar mıyım acaba?
İsim değiştirmeyi düzgün yaptığından emin misin ? Büyük ihtimalle onu düzgün yapamadın.

İsim değiştirmeyi düzgün yaptığından emin misin? Büyük ihtimalle onu düzgün yapamadın.

Windows kullanıcı adımı Denetim Masası'ndan hiç düşünmeden senin önerdiğin isim yaptım (Bob). Neyse Steam'den aldım destekliyor onu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows kullanıcı adımı Denetim Masası'ndan hiç düşünmeden senin önerdiğin isim yaptım (bob) neyse Steam'den aldım destekliyor onu.

Denetim Masası'ndan olmuyor işte o. Dur anlatayım sana. Önce regedit uygulamasına gir. Sonra "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList" yazdığım bu klasörlere sırasıyla bul ve gir. Profilelist girdikten sonra en altta ki klasörü seç s-1-5-21 ve random sayılarla olan büyük ihtimal. Sonra "profileımagepath" aç. Oradan ismini değiştir. Yoksa Denetim Masası falan işe yaramıyor onlar boş iş. Bunları yaptıktan sonra büyük ihtimalle düzelecektir. Ben böyle düzelttim (not: Kullanıcı ismini değiştirdiğinde PC sıfırlanmış gibi görünecektir yüksek ihtimal o yüzden dikkatli ol. Sonrasında aynı yolu izleyerek eski ismini yaptığında düzeliyor ama yine de dikkat et sen)

1645522400206.png

1645522413202.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı