Browser Üzerinden Oyunlar

yakari

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Mezun ama işsiz güçsüz.
Arkadaşlar forumda tam yeri olmadığı için konuyu buraya açtım ama. Tatil nedeniyle eve geldim. Normalde Sivas'ta öğrenciyim. Evde oyun için uygun bilgisayar yok. HP laptop var yani tost makinesi var. Bu yüzden oyunlara kısa bir süre ara vereceğim ama vakit geçirmek için browser üzerinden oynayabileceğim güzel oyun önerebilir misiniz? Sizin oynadıklarınız neler?

Kingsage öneririm. Strateji oyunu travian tarzı denebilir bir bak istersen.

Teşekkür ederim güzel bir şeye benziyor. Bir aralar travian da oynadım ama şimdi serverlar açılalı baya olmuş başlasam da gelişemem diye başlamadım. Eğer yakınlarda server açılırsa ona da başlarım.

- - - Güncellendi - - -

Tek oynadığım oyun (bilgisayarımın kaldırabildiği de denebilir:)). HaxBall - Play

Sistem çok mu kötü şuan sizin halinizden anlıyorum gerçekten kötü istediğin oyunu oynayamamak. Gerçi benim diğer sistem de kötü de DOTA oynatıyor işte o da yetiyor. :) İnsan sistemi kötü olunca basit oyunlar bile olsa zevk almasını biliyor o da ayrı bir tat zaten. :D

Gerçek online oyun tarzı oyun önermek gerekirse...

Drakensang Online | Fantezi efsanesinin ilk online oyunu.

CoS Ana Sayfa

Drakensang Online | Tarayıcındaki online fantezi oyunu » Ana Sayfa

The Lost Titans

1. ve 3. link farklı fakat ben 1. olanı oynamıştım. İkisininde oyun tanıtımı farklı şaşırdım.

Şu City of Steam çok güzel oyun konusuyla, grafikleriyle,seçilen karakter çeşidiyle, yetenekleri ve efektleriyle gayet iyi bir oyundur. Özellikle tarayıcı üzerinden olduğu düşünülürse. Ben en son İblisle savaşıyordum. Ama türk sunucuda hiç insan göremedim. E haliyle görevide tek geçememiştim. 2 gün civarı oynamıştım. Diğer sunucularda oynamamıştım.

İlk paylaştığım link gayet güzel, sürekli oynayabileceğin oyunu kavrayınca çok güzel bir hal alıyor. Oyunları bıraktığım döneme gelmişti sonrasında oynamamıştım.

Titan ise gayet güzel ne var ne yok diye girmiştim ama gayet güzel. Herkes yabancı olduğu için dil yabancılığı çekmiştim. İngilizcen varsa çok güzel hal alır.

Daha bir sürü var. İnternette araştırırsan çok daha iyi şeyler bulabilirsin.

Aliveingames youtube kanalında bu yönlü çok şey var. Bu resmi sayfası: Türkiye'nin Online Türkçe MMORPG Oyunlar Portalı | Aliveingames

Online oyunları bıraktıktan sonra ilk günler bilmediğim online oyunların ilk bakış videolarını izliyordum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı