BSOD Video_Scheduler_Internal_Error hatası

Yanmaz. Zaten yeterli performans alamazsınız. Sorun ekran kartında diye düşünüyorum kesin olarak. Dilerseniz başka güçlü bir kart da takıp deneyebilirsiniz.
Deneyeceğim teşekkürler.

@Recep Baltaş Hocam forumlarda gezerken bu gördüm. Sanırım Ekran Kartı arızalı aynı sorunu yaşayan birisi var benimle. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
Screenshot_1.png

Benim ekran kartımda ASUS sanırım kronik sorun gibi bir şey.

Başka bir sitede benim aldığım hataya benzer bir hata daha yaşanmış. Benim görüntümden farklı fakat 1 sene önce ekrana böyle çizgiler çıkıp kayboluyordu. Oyun H1Z1'di.
Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Kişinin bilgisayar özellikleri Ekran Kartı Markası benimkiyle aynı.

En son yazdığımı okumadınız herhalde sorun onda diyoruz araştırıyorsunuz hala. Boşa parayı söz dinlemediğiniz için verdiniz.

Hocam acaba güç kaynağında sorun olabilir mi? Ek bir güç kablosu istemiyor kart fakat sizce durum nedir? Bence güç kaynağı bozuk olsa direkt kapanır böyle pixel pixel olmaz. Bir bilişim okuyan arkadaş 750 Ti Power'ın yetmez dedi. 1050 Ti alsan en az 700Watt güç kaynağı lazım diyor. Bu nasıl bir bilişim öğrencisi? Ayrıca 1050 Ti 128 Bit alma çöp dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu nasıl bir bilişim öğrencisi ?
Onu hocasına eğitim kitaplarını verenlere sormak lazım :) Bilişim diye okutulan bilgiler temel bilgilerdir. Öğrendikleri Paint'i açmak, Html gibi temel kodlamaları öğrenmeye çalışmak, bilgisayara nasıl güç gelir, donanımları tanıma vb. temel şeyler öğretiliyor. Bu kişiye kaç watt yeter bu buna uyumlu mu diye soramazsınız bilmez.

Fakat sizce durum nedir ?
Hala sorunun neyde olduğunu göremiyorsanız diyecek birşeyim yok.

Onu hocasına eğitim kitaplarını verenlere sormak lazım :) Bilişim diye okutulan bilgiler temel bilgilerdir. Öğrendikleri Paint'i açmak, Html gibi temel kodlamaları öğrenmeye çalışmak, bilgisayara nasıl güç gelir, donanımları tanıma vb. temel şeyler öğretiliyor. Bu kişiye kaç watt yeter bu buna uyumlu mu diye soramazsınız bilmez.

Hala sorunun neyde olduğunu göremiyorsanız diyecek birşeyim yok.

Hocam sorun büyük ihtimal ekran kartında ama hadi bir ihtimal PSU da bozuk olabilir mi onu sormak istemiştim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı