Çözüm "BT yöneticiniz bu uygulamanın bazı alanlarına sınırlı erişime sahip" hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CorbaneZz

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Oyuncu
Arkadaşlar selam umarım uyarı yemem tekrar. Çok konu açan biri değilim ama başına gelen varsa diye uyarmak istiyorum sadece. Bu hatayı hiçbir şekilde çözemeyip de bu şekilde çözdüm. Belki günde 20 kere format attım bilgisayara kurulum yapıyorum haala aynı. Windows 10 kullanıyorum ve her şeyi yüklüyorum ama sorun yok 22H2 güncellemesini yüklediğimde bilgisayar mokoko oluyor. Virüs programı kayboluyor falan falan. Kendi kendine Update yapıyor reset atıyor ben oyundayken falan saçma sapan. Hele dereceli oyunsa geçmiş olsun çıldırma sebebi. Neyse bunun sorunu yüklediğim teams uygulamasıymış. Yüklerken şu şekilde uyarı veriyor. Bu tiki kaldırmalısınız. Yoksa bilgisayarınızı başkası yönetiyormuş. Aslında bu tamamen özel hak ihlali suç bence :D

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-06-14 at 21.34.56.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-14 at 21.34.56.jpeg
    219,9 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Office veya Store'a giriş yaptığımızda gelen uyarı değil mi bu? Ben her zaman o yeşil alan içerisindekini seçerim. Uyanık Microsoft her yerde hesap açmamız için can atıyor. Çevrimdışı işletim sistemi kurulumunu da o yüzden kaldırdılar.

Pek de ihlal sayılmaz aslında. O seçeneği işaretlerken her şeye izin verdiğimizi beyan ediyoruz bir nevi.

Yeni konular

Geri
Yukarı