BT yöneticiniz Windows Güvenliği'ni devre dışı bıraktı

Daha önce açılan konulara baksaydınız anlardınız. Bu bir sorun değil önlemdir. AV yazılımı yüklediğinizde defender devre dışı kalır. İki AV yan yana durmaz diyoruz senelerce mantık yürütün biraz.
Orada farklı sembol olan da Defender'ın saçmalığı AV'nin ismini yazamamış o yüzden saçma sembol olarak gözüküyor.
Ortada bir sorun yoktu kısaca.
Anladım, %ds!S gibi rahatsız edici semboller görünce ürktüm valla ne yalan söyleyim, teşekkür ederim.
Daha önce açılan konulara baksaydınız anlardınız. Bu bir sorun değil önlemdir. AV yazılımı yüklediğinizde defender devre dışı kalır. İki AV yan yana durmaz diyoruz senelerce mantık yürütün biraz.
Orada farklı sembol olan da Defender'ın saçmalığı AV'nin ismini yazamamış o yüzden saçma sembol olarak gözüküyor.
Ortada bir sorun yoktu kısaca.
1620644700589.png

Bir de gördüğünüz gibi arayüz çevirisi yazıları falan çok saçmaladı, nasıl böyle bir şey olur ki fazlasıyla korkutucu.

Windows'un kendi virüs taraması ve Kaspersky taraması ile tam tarama yaptırdım hiçbir tehdit yok ve güvenlik ayarlarına baktığımda da tehdit yok eylem gerektirmiyor uyarısı veriyor. Fakat anlayamadığım bir görüntü var bu yüzde ve ünlem işaretli garip isim BT yöneticiniz dediği şey falan hiç anlamadım korkulacak bir şey var mı yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1015715
aynısı bendede oluyor nasıl çözdünüz? kişisel bilgisayarımda hemde

Yeni konular

Geri
Yukarı