Btctürk sitesi hakkında

Aspendos34

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Btctürk sitesine 300TL yatırmayı düşünüyorum, birkaç gündür takip ediyorum Litecoin düşükten alıp yüksekten satmak tarzında günde 8, 9 TL bile kar etsem, ayda 200/240 TL civarı ediyor, hiç yoktan iyidir. Ama bir de size sormak istedim, acaba sistemin işleyişi başka da ben mi yanlış biliyorum, Btctürk sitesi sıkıntı çıkartır mı? 300 TL için sözde KDV vergisini falan da ödüyorlarmış para çekimi yaparken vs. Baktım ufak bir miktar alıyor. Sonradan yığınla vergi muhabbeti var diyorlar, var mı öyle bir şey? Komisyon işine de baktım 300 TL'lik Litecoin alıp satarken 59 kuruş komisyon alınacağı yazıyor. Bu işle uğraşan kişiler daha iyi bilir tabii bir bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
BTCTürk güvenilir fakat fazla komisyon alıyor diye biliyorum. Diğer konular hakkında pek bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gün içinde örnek veriyorum 302TL'ye düşüp 308TL'ye çıktığında sattığım vakit kar etmiş olmuyor muyum? Aldığı komisyon alış ve satışta 1TL'nin altında 300 küsür liralık işlemlerde o kadar daha yüksek işlemlerde daha yüksektir komisyon, çünkü dikkat ettim sabah saat 08/12 civarında 299, 300TL oluyor öğlene doğru 309/312tl bandında geziyor. Bu bahsettiğim litecoin bu arada diğer para birimlerini bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı