BtcTurk adıma 390 TL'lik fatura kesmiş

XMixtelXx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Artık Binance kullanmama rağmen, BtcTurk'te sadece bir miktar para olmasından dolayı adıma kesilen fatura tutarı 390 TL. Bunu nereden ödeyeceğim BtcTurk hesabımda da herhangi bir kesinti göremedim.

IMG_20210615_135935.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ödeme yapmana gerek yok. Bilgilendirme amacı ile gönderiyorlar. Mail ile belirtmişler zaten. Eliptik şirketi BtcTurk zaten.

Her ikisi için de istemeyen sadece kimlik no vs. olan bildiğiniz borsa var mı hocam?
Bildiğim TÜRK borsa bu kriterlerde yok. Varsa da güvenilirliği sorgulanır. (bkz. Thodex) Türkiye'de vergilendirme ve gerçek kişi tespiti vs. yüzünden istemek zorundalar diye biliyorum. Anonim şekilde işlem yapmak istiyorsanız merkeziyetsiz yabancı platformları araştırabilirsiniz.

Bildiğim TÜRK borsa bu kriterlerde yok. Varsa da güvenilirliği sorgulanır. (bkz. Thodex) Türkiye'de vergilendirme ve gerçek kişi tespiti vs. yüzünden istemek zorundalar diye biliyorum. Anonim şekilde işlem yapmak istiyorsanız merkeziyetsiz yabancı platformları araştırabilirsiniz.
Kimlik fotoğrafı istemese yetiyor zaten hocam. Kimlik no vs. verebilirim ama kimlik resmi olunca insan korkuyor. Merkeziyetsiz borsalar da sadece kripto para kabul ediyor sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı