Kardeşim adıma kredi çekmiş

Krediyi öyle kolay kolay alamazsın parmak izini falan her şeyi istiyorlar.
20.000'lik kredi çok ta olmasada çekebiliyorsanız işiniz güzel olmalı ayrıca eğer cidden gerçek bir konu ise ki sanmıyorum çok kafana takma ama kardeşinden kesinlikle o parayı al.
Parmak izi mi ? kanka 1950 yılıkda mı kaldınz bankaya gitmeden bile kredi çekiyorsun artık.

Ya internet bankacılığından anında kredi denilen bir şey var konuyu doğru düzgün okumadan yorum yapıyorsunuz. Çocuk krediyi bankaya gidip çektirmemiş, bankadan hesap açtırmış internet bankacılığından kredi çekmiş. Ve gayet kolay bir şey. Bir firmada 6 aydan fazla süre çalışıyorsan ve kredi ödemelerini, kredi kartlarını düzgün yatırıyorsan maaşının 10 katına kadar kredi veriliyor. Gayet mümkün bir şey bu. İmkansız gözüyle bakmanıza hayret ediyorum gerçekten.
Krediyi öyle kolay kolay alamazsın parmak izini falan her şeyi istiyorlar.
20.000'lik kredi çok ta olmasa da çekebiliyorsanız işiniz güzel olmalı ayrıca eğer cidden gerçek bir konu ise ki sanmıyorum çok kafana takma ama kardeşinden kesinlikle o parayı al.

Parmak izi isteyen bir banka göster bana ya. Uydurma.

Ya internet bankacılığından anında kredi denilen bir şey var konuyu doğru düzgün okumadan yorum yapıyorsunuz. Çocuk krediyi bankaya gidip çektirmemiş, bankadan hesap açtırmış internet bankacılığından kredi çekmiş. Ve gayet kolay bir şey. Bir firmada 6 aydan fazla süre çalışıyorsan ve kredi ödemelerini, kredi kartlarını düzgün yatırıyorsan maaşının 10 katına kadar kredi veriliyor. Gayet mümkün bir şey bu. İmkansız gözüyle bakmanıza hayret ediyorum gerçekten.

Madem konu troll değil konu sahibi nerede?

Konunun trol olup olmadığından bahsetmiyorum ben. Kredi çekmenin anlattığınız kadar zor olmadığından bahsediyorum.

Yok hocam olur mu öyle, geçen kredi çekmeye gittim, saçımdan ve tükürüğümden örnek aldılar DNA ile eşleşiyor mu diye, daha sonra 20 dakikalık bir IQ testi yaptılar onu da geçtim, birkaç test daha yaptılar onları da başarı ile tamamladım. Tam krediyi alıyorum dedim içimden, istiklâl marşını tersten oku dediler, okuyamadım vermediler krediyi.

Aynen bankaya gidip hesap açtırdı krediyi uygulamadan çekti. Konu tamamen doğal arkadaşlar. Trol yapmıyorum

Kardeşim kimliğimle bankaya gidip kredi kullanmış. 20.000 TL kredi çekmiş. Bankalar bu işleme nasıl izin verebiliyorlar anlamıyorum. Sırf kardeşimle biraz benziyoruz diye bankadan hesap açtırabilmiş. Uygulamadan da kredi çekmiş ve ben bunu 3 ay sonra öğrenebiliyorum. Böyle bir durumda siz olsanız ne yapardınız? Şikayetçi olur muydunuz? Kardeş bu alsan alınmıyor, satsan satılmıyor.

Trol konu olduğu çok açık. Boş boş konular açıp milleti boş işlerle uğraştırmayın. Sizin kimliğinizi alıp kullanmaya kalksa bile banka hesap açtırmak için adınıza kayıtlı telefon numarasına doğrulama kodları geliyor. Yani telefonunuz olmadan hesap açamazsınız. Diyelim telefonunuzu ve kimliğinizi aldı yaptı orasıda sizin saflığınız burada ne yazsak boş.

Trol konu olduğu çok açık. Boş boş konular açıp milleti boş işlerle uğraştırmayın. Sizin kimliğinizi alıp kullanmaya kalksa bile banka hesap açtırmak için adınıza kayıtlı telefon numarasına doğrulama kodları geliyor. Yani telefonunuz olmadan hesap açamazsınız. Diyelim telefonunuzu ve kimliğinizi aldı yaptı orasıda sizin saflığınız burada ne yazsak boş.
Sizin telefonunuz olmadan hesap açılabilir. Kendi numarasını söyler

Yeni konular

Geri
Yukarı