BtcTurk Pro güvenilir mi?

kadir cafer

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum başlıkta yazıldığı gibi BtcTurk güvenilir mi? Bu işe girmeyi düşünüyorum ama bazı yerler de bazı arkadaşlar sıkıntılar var falan Şikayetvar'a gitmişler yazmışlar, güvenilir mi? Paramı alamama gibi sıkıntılar yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir ama saçma sapan birsürü sıkıntı da çıkarıyor. Canlı destek koyulmuş ama bağlanmak ne mümkün. Anlık işlem yapacağım sürekli al sat içerisinde olacağım derseniz başka platform bakın. Gerçi arıza verdi mi hepsi veriyor karar sizin.

Emirleri geç yerine getirdiği için zarar ettiğini söyleyen çok kullanıcı var. Komisyonu da fazlaymış. Onun dışında güvenli.

BTC Turk Pro sonuna kadar güvenilirdir ama kripto para dünyasında çok deneyimli birisi olarak asla önermem, sürekli sıkıntı çıkarır. Forumda dün açılan şu konudaki mesajlarımı okumanızı mutlaka tavsiye ederim.

Güvenilir olduğunu düşünüyorum bir miktar param da mevcut. Ancak bu işi bilenler binance gibi yerleri öneriyorlar. Oralara da kayıt oldum. Hatta binance'nin TR sitesi de açılmış. Banka havalesi ve eft ile düşük komisyonla para aktarımı yapılabiliyormuş. Benim de çok bilgim yok :)

Yeni konular

Geri
Yukarı