BTK'nın anketinde Technopat yok

58528

Kilopat
Makaleler
56
Size göre en iyi içerik üreten teknoloji sitesi hangisi? Diye bir soru sormuş ve ne Technopat var ne de Teknoseyir. Benim en çok sevdigim iki web sitesi.

Link : BTK (@BTKbasin) | Twitter

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'ın olmaması çok garip. Ama Webtekno'ya da bence laf etmeye gerek yok. Technopat kadar içerikleri kaliteli olmayabilir ama ben inceleme videolarını beğeniyorum. Daha doğrusu izlemek istediğimde bazı içerikleri hoşuma gidiyor.

Technopat gibi teknolojiyi derinlemesine anlatan ve insanlara bilgi veren bir site varken, telefonlara amiral gemisi deyip, ateş eden Webtekno'nun bu listede olması çok garip. @Nazım Paşa haklı, 11 yaşındaki çocuğa sorulacak sorulardır bunlar.

Ben de bir çocuğun hazırladığı düşüncesindeyim. Chip, Webtekno var ama Technopat yok ya :LOL: Garip, diyebilecek bir şey bile bulamıyorum.

2006 Bunun yazarı çocuk yeni doğmuş iken CHIP vardı şimdi CHIP mi kaldı? Webtekno saçma sapan incelemeler yapan en alt düzey teknoloji kanalı daha ekran kartı inceleme videosunu bile göremedim. Donanımhaber bizim gibi ama onların %20 anca teknoloji Shift delete telefon üzerinden yürüyor bu yüzden en iyi teknoloji sitesi Technopat!

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı