BTK'nın anketinde Technopat yok

Technopat genellikle bilgisayar ve bilgisayar komponentleri üzerine yogunlastigindan ankete girmemis olabilir. Her zaman demisimdir Bilgisayar konusunda Technopat üzerine baska site tanimiyorum, birakin yetkilileri biraz bilgili herhangi bir üye bile size bilgisayar konusunda derinlemesine bilgi verebilir burada.

Lakin is diger teknoloji ürünlerine gelince Technopat o kadar zengin bir site degil, öyle fazla telefon tanitimi yapilmiyor mesela ya da kamera, kücük ev aletleri, oyun incelemeleri vs.
Gerci bir yerde hak veriyorum sonucta bu site iki kisinin üzerinde dönüyor, hangi birine yetissinler.

Hos ben bunu simdiye kadar onlarca kez yazdim ama neyse. :)
Neyse ankete girsin girmesin, biz seviyoruz bu sitedeki ortami. Gerisi önemli degil :)

Technopat PC konusunda en iyi site, lakin içeriği fazla değil, içerik olarak bunlar arasından Donanım Haber daha iyi. Bir de içerik ve kaliteli yayıncılık yapan sitelerin başında bana göre Teknoseyir gelir.

Gördüğüm en aptalca anket. Alexa'ya göre sıraladık demişler, Alexa'da Technopat, CHIP'ten çok önde, Webtekno'nun hemen arkasında.

Anketteki sitelerden sadece birinin "içerik üretmesi" de ayrı bir ironi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı