BTS askere gittiği için grup 2025'e kadar ara verdi

495477

Hectopat
Makaleler
2
Güney Kore de 18-28 yaş arası erkeklerin askere gitmesi zorunlu, BTS grubu üyeleri de bu yüzden askere gidiyor ve 2 yıl ara veriyorlar. Açıklamalara göre BTS 2025 yılı civarlarında tekrar bir araya gelecek, acaba oppacı kızlar o zamana kadar ne yapacak? BTS ülkeye bu kadar çok para kazandırıyorken askere gönderilmeleri çok saçma, söylenenlere göre Güney Kore bunun yüzünden 10 milyar dolar kadar zarar edecek. En çok merak ettiğim ise tekrar bir araya geldiklerinde eskisi gibi başarılı olabilecekler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güney Kore de 18-28 yaş arası erkeklerin askere gitmesi zorunlu, bts grubu üyeleri de bu yüzden askere gidiyor ve 2 yıl ara veriyorlar. Açıklamalara göre bts 2025 yılı civarlarında tekrar bir araya gelecek, acaba oppacı kızlar o zamana kadar ne yapacak? Bts ülkeye bu kadar çok para kazandırıyorken askere gönderilmeleri çok saçma, söylenenlere göre Güney Kore bunun yüzünden 10 milyar dolar kadar zarar edecek. En çok merak ettiğim ise tekrar bir araya geldiklerinde eskisi gibi başarılı olabilecekler mi?

Bizim burada da meclis üyeleri askerden kaçıyor. Biraz örnek alsınlar Kore'yi. 😳 bir de vatan, millet, bayrak diyorlar mecliste. Hadi oradan! Meclis değil Ali Baba'nın çiftliği.

İyi olmuş. Blackpink'i de gönderebilsek güzel olacak. Shorts'ta gezerken sürekli karşıma 5 aboneli saçma sapan emojili fontlu kanal ismi olan aşko maşko diye sözler kullanan 15 yaşında toxic ergenler çıkıyor. Bitmiyorlar da, 15 milyon tane çeşidi var bunların.
Yine bitmeyecek bu seferde gittiler diye ağlayacaklar, 2 kat cringe olacak

Bu konuyla ilgili şu haberi çok beğendim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuya tam hakim değilim ama gitmelerini biraz da kendileri istemişler gibi haberler okudum. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Geri
Yukarı