BTS askere gittiği için grup 2025'e kadar ara verdi

Bu konuyla ilgili şu haberi çok beğendim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuya tam hakim değilim ama gitmelerini biraz da kendileri istemişler gibi haberler okudum. Ne kadar doğru bilmiyorum.

"26 orta ölçekte şirketiniz olacağına bir tane BTS'iniz olsun" sözü çok doğru. Ülke olarak destek verirsek dünya çapında adını duyurabilecek bir sürü kişi varken, bizimkiler gidip Lvbel C5 gibi vasıfsızlara destek veriyor. Başarılı bir müzik grubunun ekonomiye vereceği katkıyı çoğu şirket veremez.

"26 orta ölçekte şirketiniz olacağına bir tane BTS'iniz olsun" sözü çok doğru. Ülke olarak destek verirsek dünya çapında adını duyurabilecek bir sürü kişi varken, bizimkiler gidip Lvbel C5 gibi vasıfsızlara destek veriyor. Başarılı bir müzik grubunun ekonomiye vereceği katkıyı çoğu şirket veremez.
Türk sanatçıları pek takip etmediğimden dolayı emin değilim ama galiba en çok izlenmeye sahip Türkçe şarkılar Aleyna Tilki'ye ait. Ona da milletimizin bakış açısını biliyorsunuz :d

Merak ettim kim acaba bunlar?

Çoğunlukla Türkçe rap dinleyen biri olduğum için rapçiler üzerinden örnek vereceğim. Özellikle eski rapçiler ve popüler rapçiler yüzünden adı duyulmamış İmpala, HAWK gibi rapçilere destek verilseydi Türkçe rap dünyada son derece başarılı olabilirdi. Şanışer, Şehinşah, Ceza, Sagopa ve daha bir sürü sağlam rapçi gerekli desteği alabilseydi zamanında yurt dışında tozu dumana katabilirdi çünkü bunlar kaliteli isimler. Ama halk önce sözde sanatçıları ünlü etti ardından da Lvbel C5 gibi vasıfsızları. Rap dışı örnek verilebilecek isimler de var ama genel olarak rap dinlediğim için rap üzerinden örnek verdim.

Türk sanatçıları pek takip etmediğimden dolayı emin değilim ama galiba en çok izlenmeye sahip Türkçe şarkılar Aleyna Tilki'ye ait. Ona da milletimizin bakış açısını biliyorsunuz :d

Halk bir şey başarılı olunca "ben farklı olmalıyım" diye düşünüp başarılı olan ürüne çamur atmaya başlıyor.

Merak ettim kim acaba bunlar?
Geleneksel müzik, pop, rock gibi alanlarda iyi sesi iyi olan müzikçiler var ancak reklamı iyi yapılmadığı için pek bilinmiyorlar. 😂

Yalan yok, isimlerini ben de hatırlayamıyorum ama karşıma çıktıkça dinliyorum.

Geri
Yukarı