BTS dinliyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
BTS'i dinlememek, beğenmemek gayet normal fakat üslubunuz berbat ve mide bulandırıcı. Yakıştıramadım.
BTS dinleyenlerin çoğunluğunun kız olduğunu ve kızların mizahtan anlamadığını okumuştum, inanmamıştım. Artık inandım, sağolun.

BTS dinleyenlerin çoğunluğunun kız olduğunu ve kızların mizahtan anlamadığını okumuştum, inanmamıştım. Artık inandım, sağolun.
Bu yazdıklarınızı mizah olarak algılıyorsanız psikiyatriye görünmenizi öneririm. Akıl sağlığınız pek yerinde değil gibi. Çünkü cinsel istismarın mizahı olmaz. Bir de kız olduğumu ve BTS şarkılarını dinlediğimi nereden çıkardınız çözemedim. Kahinlik de var biraz sanırım.

Ben BTS ne dinledim, bundan sonra takip ettiğim sanatçı iş birliği yaparsa dinlerim, eğer yapmazsa dinlemem. Burada kusura bakmayında hiç kimsenin zevklerine, sevdikleri insanlara, hayran oldukları kişilere karışma hakkın YOK. Sevmiyorsan eğer (ben de sevmiyorum ama saygı duyuyorum) saygı duymak ZORUNDASIN. Zaten sizin gibi insanlar böyle bahanelere sığınır: ironi, şaka. Madem ironi sonuna neden (!), (?), (şaka amaçlı yazılmıştır) yazmadınız/koymadınız?

Ben BTS ne dinledim, bundan sonra takip ettiğim sanatçı iş birliği yaparsa dinlerim, eğer yapmazsa dinlemem. Burada kusura bakmayında hiç kimsenin zevklerine, sevdikleri insanlara, hayran oldukları kişilere karışma hakkın YOK. Sevmiyorsan eğer (ben de sevmiyorum ama saygı duyuyorum) saygı duymak ZORUNDASIN. Zaten sizin gibi insanlar böyle bahanelere sığınır: ironi, şaka. Madem ironi sonuna neden (!), (?), (şaka amaçlı yazılmıştır) yazmadınız/koymadınız?
Arkadaş baya zeki, boş verin onu.

Ben bts ne dinledim, bundan sonra takip ettiğim sanatçı iş birliği yaparsa dinlerim, eğer yapmazsa dinlemem. Burada kusura bakmayında hiç kimsenin zevklerine, sevdikleri insanlara, hayran oldukları kişilere karışma hakkın yok. Sevmiyorsan eğer (ben de sevmiyorum ama saygı duyuyorum) saygı duymak zorundasın. Zaten sizin gibi insanlar böyle bahanelere sığınır: İroni, şaka. Madem ironi sonuna neden (!), (?), (şaka amaçlı yazılmıştır) yazmadınız/koymadınız?

Neden saygı dumak ZORUNDAYIM bana hitap etmiyorsa değilim. Bu da benim saygısızlığım olsun.

Bizim köyde de köyünü anlatan bir çocuk vardı. Aynısı oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı