XXX dinliyor musunuz?

İnsanın dinledikleri ile dalga geçilmesini doğru bulmuyorum ama ne yazık ki Türkçe Rap dinleyenlere karşı bir ön yargım olduğu doğrudur. Aşmaya çalışıyorum ama şu ana dek pek başarılı olamadım. Metal dinliyorum diye ben de dışlanmıştım zamanında :)
Türkçe Rap dediğimiz zaman akla Çakal, Batuflex gibi isimler geliyorsa ön yargınızda sonuna kadar haklısınız. Sanat niteliği taşımayan kıytırık söz gruplarından ibaret parçaları. Önceden özellikle edebiyatta toplum için sanat, sanat için toplum, sanat için sanat gibi tartışmalar vardı. Bir de üstüne müziğin popülerleşmesi gelince para için sanat kavramı ortaya çıktı. Koyun gibi peşindeler.

Dinliyorum evet! Hope, Look At Me, Moonlight, Everybody Dies in Their Nightmares, Floor 555, love yourself, $$$, the remedy for a broken heart, I don't even speak spanish lol. XXX'in bence en güzel parçaları :)

Dinliyorum evet! Hope, look at me, moonlight, everybody dies in their nightmares, floor 555, love yourself, $$$, the remedy for a broken heart, ı don't even speak spanish LoL. Xxx'in bence en güzel parçaları :)

Cidden en kaliteli şarkıları olabilir
2019'un başlarında herkes bu adamı dinliyordu ne olduysa şu an kimse konuşmuyor öldüğü gün herkes yıllardır dinlediğim şarkıcıydı falan diyordu ne olduysa artık :D

Cidden en kaliteli şarkıları olabilir
2019'un başlarında herkes bu adamı dinliyordu ne olduysa şu an kimse konuşmuyor öldüğü gün herkes yıllardır dinlediğim şarkıcıydı falan diyordu ne olduysa artık :D
2018 Haziran'dan beri bir yaygınlık başlamıştı zaten. Nedeni ise ölümünden sonra herkesin sağdan soldan görmesi ve en azından bir kere dinlemesiydi. JUICE WRLD de aynı tepkiyi aldı diyebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2018 Haziran'dan beri bir yaygınlık başlamıştı zaten. Nedeni ise ölümünden sonra herkesin sağdan soldan görmesi ve en azından bir kere dinlemesiydi. Juıce wrld de aynı tepkiyi aldı diyebilirim.

Çok doğru.
Cidden en kaliteli şarkıları olabilir.

2020 de her yerde herkes konuşuyordu yok dinliyorum yok yıllardır dinliyordum yok şu diye şimdi dediginiz gibi kimse konuşmuyor.

Türkçe Rap dediğimiz zaman akla Çakal, Batuflex gibi isimler geliyorsa ön yargınızda sonuna kadar haklısınız. Sanat niteliği taşımayan kıytırık söz gruplarından ibaret parçaları. Önceden özellikle edebiyatta toplum için sanat, sanat için toplum, sanat için sanat gibi tartışmalar vardı. Bir de üstüne müziğin popülerleşmesi gelince para için sanat kavramı ortaya çıktı. Koyun gibi peşindeler.

Batuflex, Khontkar, Çakal dinleyenlerden bahsediyordum :)

Uzun zamandır dinlemedim, ölümüyle artan popülerliği çevresindekilere güzel para kazandırdı rahmetlinin. Ölmeseydi şimdi neler başarırdı görmeyeceğimiz için üzgünüm, gerçi vurulmasa overdose'dan kaybederdik orası ayrı. 😵

Yeni konular

Geri
Yukarı