BTS hakkında ne düşünüyorsunuz?

Birkaç kez dinlemeye çalıştım hiç sevemedim. Bu arada ben de zamanın da tarihi kore dizisi hastasıydım. Kore dizisi sevmeyenleri, eleştirenleri hiçbir zaman linç etmedim. Ama bunların fan kitlesi ağır kanser.

Ben bu tarikat üyelerinden birisine denk geldim, çocuk BTS'i sevmediğini söyleyen herkese argo konuşuyordu, ben de bu tarikat üyeciğinin karşı tarafının saflarında yer aldım, çocuk başladı oturma organını çalıştırmaya... Yok ben Güney Kore'de üniversite okuyorum, yok ben Korece biliyorum... Harbiden garip bir deneyimdi.

Fan grubu abartısız bir şekilde kötü. Eleştiriye tahammülleri yok. Twitter'da abartmanın doğru bir şey olmadığını keşke söylemeseydim. Dinleyicilerini değil de grubu eleştirirsek... Birkaç şarkısını beğenmiştim ancak kalanları bana hitap etmiyor. Fakat beğendiğim bir şarkıları varsa dinlememem için bir sebep görmüyorum. Bir şey gözlemledim: Bu gruba saydırmak adeta bir gelenek oldu galiba. 🙄

Daha önce birkaç kere dinledim bana pek hitap etmiyordu bu da benim için bir sorun değildi yorumlarda hafif eleştirimi yaptım ve çıktım. 1 Saat sonra yorumlara baktığımda tüm Türk BTS kitlesinin bana hücum ettiğini gördüm. Yani BTS'te bir sorun yok fakat Türkiye'deki sıkı takipçileri gerçekten çok sinir bozucu.

Fan kitleleri resmen tapıyorlar, bir de nedense her yerde karşıma çıkıyorlar, Misal Show Haber'de de falan her yerde karşıma çıkıyorlar, Gacha Life kitlesi dahil.

Kitlesini özetlemek gerekirse bir görsel yeter. Hiç açıp dinlemedim, o yüzden kötü bir laf söylemem etik olmaz ama, kitlesine rahatlıkla söyleyebilirim.
597739f50f254417a804c194.jpg

BTS fani burda, sorulari alabilirim. Tarikat yoneltmeleri tamamen dogru, bir tarikatiz. Suikast girisimleri henuz yok fakat linc propagandasi ile hayatinizi bitirebiliriz dikkatli olun. XD

Yeni konular

Geri
Yukarı