Bu akşam saat 22'de Summer Game Fest var

PC'ye gelecek konsol oyunları duyurulma ihtimali nedir sizce? Bloodborne'ya da Ghost of Tsushima gelmesini çok isterim. Ama duyurulmaz gibi geliyor.
Bloodborne değil de, Demons Souls duyurulabilir bence.

Bu akşam en olası 2 oyun Bloodborne ve Ghost of Tsushima olabilir diye düşünüyorum.

Bu oyunlar şimdi veya birkaç aya illaki duyurulacaktır ama asıl mesele ne kadara çıkacaklar acaba? Dolar bu durumdayken 60 dolardan, yeni oyun fiyatında çıkarsa benim gibi birçok kişi için bu oyunları oynamak sadece hayal olarak kalır.

Bu oyunlar şimdi veya birkaç aya illaki duyurulacaktır ama asıl mesele ne kadara çıkacaklar acaba? Dolar bu durumdayken 60 dolardan, yeni oyun fiyatında çıkarsa benim gibi birçok kişi için bu oyunları oynamak sadece hayal olarak kalır.

Yine 600TL çıkar daha sonra fiyat güncellemesi alırlar diye düşünüyorum.

Mortal Kombat 9-X benzer oynanış mekaniğine sahipti. Mortal Kombat 11'de yeni mekaniğe geçtiler. (sanırım flawless block) Fakat oyun daha da popüler oldu.

Mortal Kombat 1'de de yeni mekaniğe geçecekler diye biliyorum umarım kötü birşey olmaz. Street Fighter ve Tekken yapımcıları ağır yenilik yapma riskine girmiyor oyun serileri tarihe karışır diye. Fakat MK serisi tam tersini yapıyor ve her zaman bir adım öteye gidiyor.

Bu etkinliği sabırsızlıkla bekliyorum 2 saat kaldı.

Mortal Kombat 9-X benzer oynanış mekaniğine sahipti. Mortal Kombat 11'de yeni mekaniğe geçtiler. (sanırım flawless block) fakat oyun daha da popüler oldu.

Mortal Kombat 1'de de yeni mekaniğe geçecekler diye biliyorum umarım kötü bir şey olmaz. Street Fighter ve Tekken yapımcıları ağır yenilik yapma riskine girmiyor oyun serileri tarihe karışır diye. Fakat mk serisi tam tersini yapıyor ve her zaman bir adım öteye gidiyor.

Street Fighter'ın bu oyunda yaptığı yenilikler seri için büyük değişiklikler.

Mortal Kombat 9-X benzer oynanış mekaniğine sahipti. Mortal Kombat 11'de yeni mekaniğe geçtiler. (sanırım flawless block) Fakat oyun daha da popüler oldu.

Mortal Kombat 1'de de yeni mekaniğe geçecekler diye biliyorum umarım kötü birşey olmaz. Street Fighter ve Tekken yapımcıları ağır yenilik yapma riskine girmiyor oyun serileri tarihe karışır diye. Fakat MK serisi tam tersini yapıyor ve her zaman bir adım öteye gidiyor.

Mortal Kombat 1'de yeni oynanış mekaniğine geçecekler hocam bu doğru. Zaten oyunun sitesine girince öne çıkan şey yeni oynanış oluyor. Öte yandan seriyi sevmemekle birlikte Street Fighter 6'nın hakkını yiyemeyiz. 6. oyunda Capcom gerçekten yeni şeyler denemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı