Bu bağlantıda 15Mbps alınır mı?

hovarda

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Bu değerle upload hızımı 15Mbit yaptırsam kopma yaşar mıyım?

Screenshot_20240208_164603_Chrome.jpg

Müsteri hizmetlerini aradım ama hızı yükselttiremedim :)
Benim altyapkm 56 mbps 50 mbps internet paketi aldim baglamaya gelenler bu altyapi kaldirmaz 35 lik alsana falan diyorlardi. Netspeed de 68 lere kadar kaldiriyordu kopma da olmuyordu valla. Hangi operatoru kullaniyorsun bilmiyorum ama netspeed falan direkt veriyordu. Ben turk telekomdayim suan.

Benim altyapkm 56 Mbps 50 Mbps internet paketi aldim baglamaya gelenler bu altyapi kaldirmaz 35'lik alsana falan diyorlardi. Netspeed de 68'lere kadar kaldiriyordu kopma da olmuyordu vallahi. Hangi operatoru kullaniyorsun bilmiyorum ama Netspeed falan direkt veriyordu. Ben Türk telekomdayim şu an.

İş bilmeyenleri doldurmuşlar.

Keenetic modemde SNR ayarlayabiliyosun müşteri hizmetlerini arayıp hızımı 75e sabitler misiniz de kopma sorununu göze alıyorum deyin SNR kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Online işlemlerdende yazabilirsin bazı profillerde upload 8 oluyor bazılarında 15 75'e sabitleyin dersen 15 alabilirsin.

Keenetic modemde SNR ayarlayabiliyosun müşteri hizmetlerini arayıp hızımı 75e sabitler misiniz de kopma sorununu göze alıyorum deyin SNR kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Online işlemlerdende yazabilirsin bazı profillerde upload 8 oluyor bazılarında 15 75'e sabitleyin dersen 15 alabilirsin.

Telekom Online işlemlerde bunu yapabiliyorum ama ücret farkı var az önce arkadaşımın internet bağlantısına baktım o da Telekom 50Mbit'e kadar kullanıyor ve 15Mbit alıyor upload ulaşabilir hızı 23Mbit hat değerleri iyi.

Senin paketin 50 ise 50 51 arası sabit olması lazım 55 olmaması lazım bu yüzden uploadun düşük bazı profillerde upload 8 oluyor müşteri hizmetlerine hangi hız profilleri var diye sor ya da hızını 75'e sabitlet SNR kendin ayarlarsın.

Senin paketin 50 ise 50 51 arası sabit olması lazım 55 olmaması lazım bu yüzden uploadun düşük bazı profillerde upload 8 oluyor müşteri hizmetlerine hangi hız profilleri var diye sor ya da hızını 75'e sabitlet SNR kendin ayarlarsın.

Yok hocam alakası yok bu arkadaşın değerleri.

Screenshot_20240209_234639_Chrome.jpg

SNR 8 yaptığında ne oluyor benim altyapım 75 Mbps destekliyor 79 Mbps geliyordu modeme 8 upload alıyordum 100 Mbps pakete yükselttim 20 upload alıyorum SNR kendim ayarladım 35 Mbps pakette bile artık 12 Mbps upload veriliyor.

Geri
Yukarı