"Bu bilgisayar şu anda Windows 11 sistem gereksinimlerini karşılamıyor" hatası

joebarbao

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlmeci: İntel İ5 10400f Ekran Kartı: Asus Dual Rtx 2060 6 gb Ram:Pny 2*8 3200MHz Ssd: Kioxia Exceria 480GB sata Hdd: Seagate Barracuda 1TB Monitör:Rampage 23,8" RM-344 Led 144Hz 1ms Klavye:Gamebooster G918 Red Switch Beyaz Mouse:Razer Deathadder Essential Beyaz
Merhaba arkadaşlar, başlıktaki hatayı alıyorum şu an. Ne yapmam lazım Windows 11'e yükseltmem için? Şu an Windows 10 Pro kullanıyorum.

Bilgisayar özellikleri:
ASUS Dual RTX 2060 6 GB.
16 GB DDR4
480 GB SS + 1 TB HDD.
ASUS Prime H510M-D.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'tan TPM 2.0 ve Secure Boot açın. Daha sonrasında bu araç ile yükseltebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TPM ve Secure Boot açık olması lazım.

TPM ve Secure Boot açık olması lazım.

BIOS'a girdim şu an ama o dediklerinizi nereden açacağım?

BIOS'tan TPM 2.0 ve Secure Boot açın. Daha sonrasında bu araç ile yükseltebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

BIOS'a girdim ama dediklerinizi nereden açmam lazım?

BIOS'a girdim ama dediklerinizi nereden açmam lazım?

Buna benzer. Anakart modeline uygun TPM 2.0 ve Secure Boot açma videosu bulamadım.

Advanced Menüsü üzerinden PTT olarak da gözüküyor olabilir.

Buna benzer. Anakart modeline uygun TPM 2.0 ve Secure Boot açma videosu bulamadım.

Yarısı yok maalesef afamın yaptıklarının bende

Dosya Ekleri

• IMG_20221105_153733.jpg
    IMG_20221105_153733.jpg
    163,4 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı