Okulda zorbalık görüyorum ne yapmam gerekiyor?

Troll değilim abi cümleleri birleşik yazdığım için 1 saat kısıtlama yedim bir ne önerirsin?

keşke 4 5 kişi olsalardı 10 kişi vardı en az orda

Çocukların yaptıklarını birçok kez hocamıza anlattım anlattıktan sonra sınıfa gelip çocukları 2dk azarlıyor sonra yüzlerine gülmeye devam ediyor.

Fiziksel zorbalık yapmıyorlar fakat sürekli dalga geçiyorlar okuldaki diğer çokulara da bana taktıkları lakapları öğretiyorlar tüm okulda alay konusu oldum.

7.sınıfa gidiyorum 14 yaşındayım
Şu 7. sınıfı oldum olası sevemedim, ortaokulun en ağır müfredatına sahip istisnasız ve çoğu erkek ergenliğe o dönemlerde adım atıyor. Bu yüzden MEB bakanı olsam 7. sınıfı 6. sınıfa yayardım çünkü 5 ile 6 kolay gibi geliyor bana ve 7. sınıftan sonra okumak zorunlu olmamalı bence. Tavsiyem dediğim gibi müdürü gerekli personelleri ve aileni uyarmak olur bu konuda.

Çoğu zorbalığı bende 6. sınıftan sonra yaşadım. Ha 7. sınıftan sonra zorunlu olmasın diyorum ama bunun sonucunda liselerin Türkiye'de yarısına yakının boş kalacağına neredeyse eminim.

Şu 7. sınıfı oldum olası sevemedim, ortaokulun en ağır müfredatına sahip istisnasız ve çoğu erkek ergenliğe o dönemlerde adım atıyor. Bu yüzden MEB bakanı olsam 7. sınıfı 6. sınıfa yayardım çünkü 5 ile 6 kolay gibi geliyor bana ve 7. sınıftan sonra okumak zorunlu olmamalı bence. Tavsiyem dediğim gibi müdürü gerekli personelleri ve aileni uyarmak olur bu konuda.

Çoğu zorbalığı bende 6. sınıftan sonra yaşadım. Ha 7. sınıftan sonra zorunlu olmasın diyorum ama bunun sonucunda liselerin Türkiye'de yarısına yakının boş kalacağına neredeyse eminim.
Teşekkür ederim dediklerini yapacağım iyi akşamlar

Teşekkür ederim dediklerini yapacağım iyi akşamlar
Öncelikle geçmiş olsun. Ben de herifin birinden zorbalık görüyorum. Kardeşim ve benle lakap takıp uğraşıyor. Böylelerini itin hakkından getirene kadar döveceksin.
Ayrıca bu konunun sahibi benim sınıftaki zorba çocuğu hatırlattı.

Yeni konular

Geri
Yukarı