Bu Bilgisayar Windows 10'u Çalıştıramaz Hatası

Güleycan

Centipat
2004 güncellemesi gelmiş, HP laptop kullanıyorum. Biraz önce şöyle bir hata verdi. Neden güncelleme hatası alıyorum? Yardımcı olur musunuz?

1592916720067.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yabancı forum kaynaklarında görebildiğim kadarıyla aynı hata mesajını HP marka dizüstülerde alan pek çok kullanıcı var. En yeni Windows 10 sürümlerine (1909, 2004) güncelleme yapmak isteyen bu kullanıcıların çoğu, HP'nin internet sitesinden BIOS sürümlerini güncelleyerek problemi çözmüş görünüyor.

Yabancı forum kaynaklarında görebildiğim kadarıyla aynı hata mesajını HP marka dizüstülerde alan pek çok kullanıcı var. En yeni Windows 10 sürümlerine (1909, 2004) güncelleme yapmak isteyen bu kullanıcıların çoğu, HP'nin internet sitesinden BIOS sürümlerini güncelleyerek problemi çözmüş görünüyor.
Nasıl yapabilirim acaba? Güncellemeyi yapmazsam sorun olur mu bana ?

Nasıl yapabilirim acaba? Güncellemeyi yapmazsam sorun olur mu bana ?

1909 sürümüne olan desteğin 2021'in mayıs ayına kadar süreceği söyleniyor. Bu tarihe kadar bilgisayarınız yine tüm güvenlik güncellemelerini alacaktır.

BIOS yükseltme için gerekli adımlar HP'nin aşağıdaki sayfasında listelenmiş:

1909 sürümüne olan desteğin 2021'in mayıs ayına kadar süreceği söyleniyor. Bu tarihe kadar bilgisayarınız yine tüm güvenlik güncellemelerini alacaktır.

BIOS yükseltme için gerekli adımlar HP'nin aşağıdaki sayfasında listelenmiş:

Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı