Windows 10 1909 "Bu bilgisayar Windows 10'u çalıştıramaz" Hatası

prens18

Kilopat
Daha fazla  
Şu an kullandığım sürüm Windows 10'un 1903 sürümü ve tüm güncellemeler yüklü. 1909 sürümünü indirdim ve Rufus'la USB'ye attım (daha önce de birçok defa bu şekilde Windows 10 da versiyon yükseltmesi yapmıştım). Kurulumu başlattım fakat aşağıdaki resimdeki hatalar çıktı. Daha önce de bu şekilde 3-4 kez versiyon yükseltmesi yapmıştım sadece bir tanesinde sorun çıkmıştı direk USB bellekten kurulmamıştı. ISO dosyasının içindekilerini bir klasöre atıp oradan yükseltme yapmıştım sorunsuz şekilde. Lakin şu an direk USB'den olsun ya da ISO içindekileri klasör içine atıp oradan kurmak olsun hiçbir yöntem işe yaramadı. Bu sorunu nasıl çözerim bilen var mı?

sorun.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
1903 sürümünde iseniz bu yöntem ile güncelleyin:

1909 resmi olarak dağıtılmaya başlanmadığından kurulum Microsoft sunucusuna bağlanıp yükseltmeyi engelliyor olabilir.

1903 sürümünde iseniz bu yöntem ile güncelleyin:

1909 resmi olarak dağıtılmaya başlanmadığından kurulum Microsoft sunucusuna bağlanıp yükseltmeyi engelliyor olabilir.
Çok teşekkür ediyorum Recep kardeşim. Sayende 1909 sürüme sorunsuz yükselttim bu verdiğin yöntemle. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum 😉

Geri
Yukarı