Bu bilgisayar Windows 11'i çalıştıramaz hatası

Windows.old klasörüne atıyor eski Windows'unuzu. Bu da dönebilirsiniz demek oluyor.

Anladım teşekkürler olursa Windows 11'den yazarım.
Windows.old klasörüne atıyor eski Windows'unuzu. Bu da dönebilirsiniz demek oluyor.

Şimdi ISO'yu indiriyorum da indikten sonra ne yapmam gerek bunu da anlatabilir misiniz bu konuları tam bilmiyorum.

Son düzenleme:
Rufus programı ile UEFI ve GPT olarak boş bir USB diske Boot edin. Daha sonra USB belleğinizin içindeki setup.exe'yi çalıştırın.

Tamamdır tekrar teşekkür ederim.
Rufus programı ile UEFI ve GPT olarak boş bir USB diske Boot edin. Daha sonra USB belleğinizin içindeki setup.exe'yi çalıştırın.

Ben uygulamalarımı ve dosyalarımı sakla seçeneklerine tıklayamıyorum neden?

resim_2021-06-29_214352.png

Son düzenleme:
USB'nin içindeki setup dosyasını mı açtınız?

Evet şu an mobil deyim bütün dosyaları silerek yüklüyor.

Şu an Windows 11'den yazıyorum çok iyi şu an bir performans sorunu da yaşamadım aksine hızlandı. Teşekkür ederim yardım için.

Şimdi tuhaf bir sorunla karşılaştım da bilgisayar 30Dk'da bir yeniliyor ve ayarlarım gidiyor bu neden dolayı olabilir. Uygulama boyutlar eski haline dönüyor.

Son düzenleme:
Evet şu an mobil deyim bütün dosyaları silerek yüklüyor.

Şu an Windows 11'den yazıyorum çok iyi şu an bir performans sorunu da yaşamadım aksine hızlandı. Teşekkür ederim yardım için.

Şimdi tuhaf bir sorunla karşılaştım da bilgisayar 30Dk'da bir yeniliyor ve ayarlarım gidiyor bu neden dolayı olabilir. Uygulama boyutlar eski haline dönüyor.

Kronik sorun, dili İngilizce yapınca düzeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı